• BIST 106.239
  • Altın 160,342
  • Dolar 3,8713
  • Euro 4,5671
  • Kayseri : 10 °C
  • Ankara : 6 °C
  • İstanbul : 12 °C

2014 Dünya Kupası maç takvimi

2014 Dünya Kupası maç takvimi
2014 Dünya Kupası 12 Haziran Perşembe günü başlıyor. Brezilya’nın ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Kupası'nın ilk maçı Perşembe günü TSİ ile 23.00’te Brezilya-Hırvatistan maçıyla start alacak.

Futbolseverlerin heyecanla beklediği 2014 Dünya Kupası’nın maç programı ve başlama saatleri şöyle:

12 Haziran Perşembe:
23.00 Brezilya-Hırvatistan (TRT 1)

13 Haziran Cuma:
19.00 Meksika-Kamerun (TRT 1)
22.00 İspanya-Hollanda (TRT 1)
01.00 Şili-Avustralya (TRT 1)

14 Haziran Cumartesi
19.00 Kolombiya-Yunanistan (TRT 1)
22.00 Uruguay-Kostarika (TRT 1)
01.00 İngiltere-İtalya (TRT 1)
04.00 Fildişi Sahili-Japonya (TRT 1)

15 Haziran Pazar
19.00 İsviçre-Ekvador (TRT 1)
22.00 Fransa-Hondras (TRT 1)
01.00 Arjantin-Bosna Hersek (TRT 1)

16 Haziran Pazartesi
19.00 Almanya-Portekiz (TRT 1)
22.00 İran-Nijerya (TRT 1)
01.00 Gana-ABD (TRT 1)

17 Haziran Salı
19.00 Belçika-Cezayir (TRT 1)
22.00 Brezilya-Meksika (TRT 1)
01.00 Rusya-Güney Kore (TRT 1)

18 Haziran Çarşamba
19.00 Avustrulya-Hollanda (TRT 1)
22.00 İspanya-Şili (TRT 1)
01.00 Kamerun-Hırvatistan (TRT 1)

19 Haziran Perşembe
19.00 Kolombiya-Fildişi Sahili (TRT 1)
22.00 Uruguay-İngiltere (TRT 1)
01.00 Japonya-Yunanistan (TRT 1)

20 Haziran Cuma
19.00 İtalya-Kostarika (TRT 1)
22.00 İsviçre-Fransa (TRT 1)
01.00 Honduras-Ekvador (TRT 1)

21 Haziran Cumartesi
19.00 Arjantin-İran (TRT 1)
22:00 Almanya-Gana (TRT 1)
01.00 Nijerya-Bosna Hersek (TRT 1)

22 Haziran Pazar
19.00 Belçika-Rusya (TRT 1)
22.00 Güney Kore-Cezayir (TRT 1)
01.00 ABD-Portekiz (TRT 1)

23 Haziran Pazartesi
19.00 Hollanda-Şili (TRT SPOR,TRT HD)
19.00 Avusturalya-İspanya (TRT 1)
23.00 Kamerun-Brezilya (TRT 1)
23.00 Yunanistan-Meksika (TRT SPOR, TRT HD)

24 Haziran Salı
19.00 İtalya-Uruguay (TRT 1)
19.00 Kostarika-İngiltere (TRT SPOR, TRT HD)
23.00 Japonya-Kolombiya (TRT 1)
23.00 Yunanistan-Fildişi Sahili (TRT SPOR, TRT HD)

25 Haziran Çarşamba
19.00 Nijerya-Arjantin (TRT 1)
19.00 Bosna Hersek-İran (TRT SPOR)
23.00 Ekvator-Fransa (TRT 1)
23.00 Honduras-İsviçre (TRT SPOR)

26 Haziran Perşembe
19.00 ABD-Almanya (TRT 1)
19.00 Portekiz-Gana (TRT SPOR, TRT HD)
23.00 Cezayir-Rusya (TRT 1)
23.00 Güney Kore-Belçika (TRT SPOR, TRT HD)

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0352 231 31 39 | Haber Yazılımı: CM Bilişim