• BIST 107.401
  • Altın 173,640
  • Dolar 4,1031
  • Euro 4,9999
  • Kayseri : 12 °C
  • Ankara : 10 °C
  • İstanbul : 18 °C

ABDİL KARABÖRKLÜ KİRLİ TEZGAH

ABDİL KARABÖRKLÜ  KİRLİ TEZGAH
KİRLİ TEZGAH;İSLAM ÜZERİNE KURGULANAN İMAJ MÜHENDİSLİĞİ

Paris'te meydana gelen terör olayları , Bugün Dünyada uluslar arası Adalet sisteminin tıkanmasının isletilmemesinin bir sonucudur.

Haksızlığa uğradığını, haklarının gasp edildiğini düşünen, her gün çocuk, yaşlı, kadın demeden katliama tabi tutulan! En son teknoloji ürünü silahları sivil yerleşim yerlerinde fütursuzca kullanan batı medeniyeti vahşetine şahit olan, sahipsiz Ortadoğu halkları,  savunma mekanizması olarak bu katiyetle tasvip edilemeyecek terör silahını  kendilerince bir meşru savunma yöntemi olarak görmektedirler.

İslam’ın, Ortadoğu, Balkanlar Kuzey Afrika ve Kafkasların hamisi Ecdadımız Osmanlı İmparatorluğunun güç kaybetmeye başlamasıyla birlikte İslam coğrafyasında acılar, ölümler ve nice dramlar yaşanmaya başlamış, İmparatorluğun dağılmasıyla birlikte bu Coğrafya sahipsiz kalmıştır. 

Bölgenin zenginliklerine gözünü diken emperyalist vahşi batı İslam topraklarını karış karış ele geçirmiş ve bu amacına ulaşmak için her yolu mubah görerek vahşetin en görülmemişini uygulamakta sakınca görmemiştir.

Bu topraklar ikiyüzyılı aşkın bir zamandır sistematik bir şekilde katliama tâbi tutulmaktadır. 

Yakın geçmişte Avrupa’nın göbeğinde ki Bosnak Kardeşlerimize uygulanan katliam Dünya tarafından görmezden gelinmiş büyük çoğunluğu tarafından teşvik edilmiştir.Aynı zamanlara denk gelen diğer bir Müslüman katliamı Çeçen ve Abhaz kardeşlerimize Rusya tarafından uygulanmıştır.

Ardından Irak a yapılan kanunsuz Amerikan menşeili Uluslararası müdahaleyle milyonlarca Iraklı  kardeşimiz vahşice katledilmiş,ülkede bulunan hemen bütün alt yapı;su, kanalizasyon,yol,okul,hastane,cami vs yok edilmiş başta ordu olmak üzere Güvenlik kuvvetleri ve devlet otoritesi ortadan kaldırılmış adeta insanların hayatta kalabilmek için öldürmek zorunda kaldıkları bir cehennem meydana getirilmiştir. 

Mısırda yaşanan askeri darbede ülke içindeki işbirlikçiler eliyle katledilen onbinlerce insan Dünya tarafından görmezden gelinmiş katiller iktidarla ödüllendirilmiştir.

14 Mayıs 1948 de  bir  diger Müslüman katliamının habercisi çocuk katili İSRAİL devletinin kurulmasıdır 

Kurulduğu andan beri uluslararası hukuku, insan hakları evrensel beyannamesi ni hiçe sayan bu KATİL, TERÖRİST devlet Müslüman katliamına devam etmekte; Dünya üç Maymunu oynamaktadır. Bu zalim devlete dur diyen bir uluslararası kuruluş veya güç çıkmamaktadır.

Son olarak tüm acılarıyla yaşadığımız SURİYE ve MYANMAR daki katliamlar tüm Dünyanın gözü önünde vuku bulmaktadır.

Uluslararası güç merkezleri bölgedeki şahsi çıkarları uğruna yüzbinlerce Müslümanıni kurban ederek dengeleri kendi lehlerine tutmaya çalışmaktadırlar.

Onlar için Dünyanın geri kalan milletleri, kendi halklarının refahını korumak, yükseltmek için feda edilebilecek bir araçtan başka bir şey değildir. 

İkinci Dünya savaşının yıkımını yaşayan Batı bir daha aynı felaketi yaşamamak için kurmuş olduğu Birleşmiş Milletler teşkilatını adeta sistemde söz hakkı olmayan diğer milletleri köleleştirmek için kullanmakta BM Güvenlik Konseyi daimi üyesi beş ülke tüm Dünyayı hegemonyası altında tutmaktadır. İki milyarın üzerinde nüfusa sahip İslam ülkeleri bu sistemde tamamen karar mekanizması dışında bulunmakta ve bu beş üyenin çıkar dengelerine kurban edilmektedirler.

Bu denli bir katliama uğrayan, şiddete maruz kalan, gökten evlerine, yuvalarına ve sevdiklerinin üzerine ölüm kusan bombalar füzeler Roketler yağan, evlerinden yurtlarından zorla atılıp sevdiklerine güvenli bir sığınak bulmak için yollara düşüp ölümlerin hertürlüsünü yaşayan minicik yavrularını azgın dalgalara kaptırıp çaresizce arkasından bakakalan bu halklar sahipsizlik duygusunun en acısını yaşamaktadırlar.

Kendilerini savunma, sevdiklerinin intikamını alma içgüdüsüyle hareket eden bu toplumun bireyleri, kendilerine uygulanan bu vahşete karşı  savaş ilan ettiğini iddia eden ne olduğu belirsiz örgütlerin kucağına itilmektedirler.

Bu örgütlerin ortaya çıkışıda ilginçtir. Amerika ve koalisyon güçleri tarafından önce Bölgede devlet otoritesi yok edilip intikam almak isteyen, yakınlarını bu kirli savaşa kurban vermiş bir toplum oluşturulduktan sonra bölgeden çekilmiş ve çekilirken son model teknoloji ürünü ölüm makinalarını beraberlerinde götürmek yada imha etmek yerine bölgede zayıf yeni kurulmuş ırak ordusuna bırakmış yada terk etmişlerdir. 

Saddamın ordusundan kaçan üst düzey komutanlar, Esedin zulmüne karşı çıkan Suriyeli bazı üst düzey subaylar, Rus zulmün de bilene n Kafkaslı savaşçılar ve Dünyaya yayılmış maceraperestler ve Din için savaştığını düşünen kisilerle bölgede ezilen hakkını aramak, intikam almak  için fırsat bekleyen savaş mağdurlarıda bu örgütün eğitilmiş insan kaynağını oluşturmuslardir.

Tezgah çok güzel kurulmuş İslam adına hareket ettiğini iddia eden bu ne olduğu belirsiz örgüt Dünyada İslam a en çok zarar veren bir yapı haline gelerek emperyalist güçlerin bölgedeki çıkarlarına zemin hazırlama ve dünya kamuoyunu bölgedeki kirli planlarına hazır hale getirme gibi bir işlevi üstlenmiştir. 

Bir insan, bir Müslüman olarak terörün her türlüsü nu kınıyor Müslümanları bilinçli olmaya ve emperyalist güçlerin aleti olan yapılanmalardan şiddetle uzak durmaya davet ediyoruz.

Ezilen  halklarının eskiden olduğu gibi hakkını savunacak, sancaktarlığını yapacak ve Dünyaya özlediği adalet duygusunu tartıracak yeni bir gücün doğum sancılarını yaşadığımız bu günlerde bizde Dünya beşten büyüktür ve Allah hepsinden büyük ve muktedirdir diyor ve o günün çok yakında geleceğine inancımızın tam olduğunu belirtmek istiyoruz.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0352 231 31 39 | Haber Yazılımı: CM Bilişim