• BIST 110.248
  • Altın 155,602
  • Dolar 3,8262
  • Euro 4,5259
  • Kayseri : 8 °C
  • Ankara : 7 °C
  • İstanbul : 8 °C

E Devlet sgk hizmet dökümü sorgulama Nasıl Yapılır?

E Devlet sgk hizmet dökümü sorgulama Nasıl Yapılır?
TC şifresiz sgk hizmet dökümü sorgulama işlemi nasıl gerçekleştirilir. Bu soru özellikle çalışma hayatı açısından en yoğun olarak sorulan soruların başında gelmektedir.

 

TC şifresiz sgk hizmet dökümü sorgulama işlemi nasıl gerçekleştirilir. Bu soru özellikle çalışma hayatı açısından en yoğun olarak sorulan soruların başında gelmektedir. Çalışan insanlarımızın çok büyük bir bölümü çalışma hayatına yönelik olarak sorgulamaları online olarak gerçekleştirmek adına çeşitli mecralara giriş gerçekleştirmektedir. Bu mecralardan biri de hiç kuşkusuz e devlet üzerinden sorgulamaların gerçekleştirilmiş olduğu mecralardan biri olan SGK sorgulama olmuştur. Peki SGK sorgulama ekranından çalışanın hangi bigileri net ve seri olarak görülmektedir. İlk olarak e devlet sgk hizmet dökümü sorgulama yapabilmek adına öncelikle sizden istenen bilgileri sisteme girmek ve e devlet girişi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. E devlet girişi işlemlerinde PTT üzerinden alınan şifreler ile kolaylıkla sisteme giriş yapılabilmektedir. Sisteme girişinizi gerçekleştirdikten sonra SSK hizmet dökümü çıktısı al veya sorgula yaparak bu konuda detaylı bilgilendirmelere ulaşabileceksiniz.

Hizmet dökümleri çalışanın işe başlama anından günümüze kadar olan ki kısmı içerisindeki tüm primleri ile ilgili detayları vermektedir. Eğer sizler de çıktı olmak ve bu konudaki prim detayları ile ilgili emeklilik gün sorgulamanızı gerçekleştirmek istiyorsanız bunun için yapmanız gereken şey SSK Hizmet dökümü çıktısı ekranına girişinizi gerçekleştirmeniz ve bu bilgilere bu şekilde ulaşmanızdır. Bu ekran üzerinden çalışma yaşamına dönük olarak tüm bilgiler net ve seri olarak görülmekte ve bilgi alma işlemi de buna göre gerçekleştirilmektedir. Bu bilgilere yönelik olarak emeklilik tarihi öğrenme işlemini de aynı ekran üzerinden kolaylıkla gerçekleştirmiş olacaksınız.

TC ŞİFRESİZ SSK GÜN SORGULAMA

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0352 231 31 39 | Haber Yazılımı: CM Bilişim