• BIST 110.932
  • Altın 175,132
  • Dolar 4,0581
  • Euro 4,9812
  • Kayseri : 10 °C
  • Ankara : 17 °C
  • İstanbul : 21 °C

Kayseri Günlük Jandarma Olaylar Bülteni

Kayseri Günlük Jandarma Olaylar Bülteni
Kayseri Günlük Jandarma Olaylar Bülteni
AKKIŞLA 'DA KASTEN YARALAMA

Kululu Kasabasında; 07 Temmuz 2012 günü saat 17.30 sıralarında birbirleri ile tartışan M.K., P.K.'ya tokat vurmak suretiyle yaralamıştır. Hayati tehlikesi bulunmayan mağdur sevk edildiği Sağlık merkezinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmiştir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikat tamamlanmıştır.

AKKIŞLA 'DA KASTEN YARALAMA

Kululu Kasabası Bayındır Mahallesinde; 08 Temmuz 2012 günü saat 16.10 sıralarında G.M. ruhi bunalıma girerek babası G.M.'yi hafif şekilde yaralamıştır. G.M. sevk edildiği Sağlık merkezinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmiştir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek şahıslar ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakılarak, tahkikat tamamlanmıştır.

PINARBAŞI 'DA KİŞİYE VE HATIRASINA HAKARET

Kızıldere köyünde; 07 Temmuz 2012 günü saat 14.30 sıralarında Y.C. aralarında daha önceden husumet bulunan F.Ç.. S. Ç. ve T.Ç.'nin kendisine küfür ve hakaret ettiğini beyan ederek şikayetçi olmuştur. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek şahıslar ifadesi alınarak serbest bırakılarak, tahkikat tamamlanmıştır.

PINARBAŞI 'DA KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME

Pazarören Kasabasında; 07 Temmuz 2012 günü saat 19.15 sıralarında B.Ö. komşusu olan G.A.'ya ait bahçe duvarını yıkması sonucu olay meydana gelmiştir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek şahıslar ifadesi alınarak serbest bırakılarak, tahkikat tamamlanmıştır.

PINARBAŞIDA KARA AVCILIĞI KANUNUNDAKİ KABAHATLER:

Kazancık Köyünde; 08 Temmuz 2012 günü saat 06.00 sıralarında M.T.. M.C., I.C. ve G.Ş. isimli şahısların şahin avladıkları Çevre İl Orman Müdürlüğü ekipleri ile birlikte tespit edilmiştir. Olayda kullanılan 1 Adet Atmaca, 20 Adet Güvercin, 2 Adet Dürbün ve şahin avcılığında kullanılan tuzak ele geçirilerek şahıslar hakkında 4915 Sayılı Kanun gereği tutanak tanzim edilerek idari yaptırım uygulanmak üzere evraklar Pınarbaşı Kaymakamlık Makamına gönderilmiştir.

TOMARZA'DA KASTEN YARALAMA

Emiruşağı Kasabasında; 07 Temmuz 2012 günü saat 19.45 sıralarında S.C., M.C., S.O. B.C. ve Y.C. arasında çıkan tartışma sonucu Y.C. kulağından yaralamışlardır. Hayati tehlikesi bulunmayan Y.C. sevk edildiği sağlık kuruluşunda yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmiştir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek şahıslar ifadesi alınmasına müteakip serbest bırakılarak, tahkikat tamamlanmıştır.


BÜNYAN 'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Elbaşı Karayolunun 2 Km.sinde; 07 Temmuz 2012 günü saat 20.30 sıralarında Y.B. sevk ve idaresindeki 38 EK 658 plakalı ile aracı ile Elbaşı Kasabası istikametinden Karadayı Köyü istikametine seyir halindeyken aracının sağ arka tekerinin patlaması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağına devrilmesi sonucu meydana gelen kazada araç sürücüsü ve araç içerisinde yolcu olarak bulunan G.K.. K.B., ve H.B. hafif şekilde yaralanmış, sevk edildikleri Kayseri Dünya Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmişlerdir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek şahıslar ifadelerinin alınmasına müteakip serbest bırakılarak tahkikat tamamlanmıştır.

DEVELİ 'DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE ÖLDÜRME

Saimbeyli Karayolunun 34 Km.si Taşçı Köyü Mevkiinde; 07 Temmuz 2012 günü saat 21.10 sıralarında Z.Ç. sevk ve idaresindeki 38 LA 997 plakalı ile aracı ile Saimbeyli istikametinden Develi istikametine seyir halindeyken Künye Köyü yol ayrımında karşıdan karşıya geçmek isteyen B.K.'ya çarpması sonucu yaralanan B.K. sevk edildiği Erciyes Üniversitesi Tıp fakültesi Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmiştir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek Z.Ç. gözaltına alınarak 08.07.2012 günü sevk edildiği adli makamlarca tutuksuz yargılanmak serbest bırakılarak tahkikat tamamlanmıştır.

DEVELİ 'DETRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Erciyes Karayolunun 10 Km.si Çomaklı Köyü Mevkiinde; 07 Temmuz 2012 günü saat 18.35 sıralarında AD. sevk ve idaresindeki 38 TL 539 plakalı ile aracı ile Erciyes istikametinden Develi istikametine seyir halindeyken aracının frenin patlaması sonucu direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun soluna devrilmesi sonucu meydana gelen kazada araç sürücüsü hafif şekilde yaralanmış, sağlık kuruluşunda yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmiştir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek şahıs ifadesi alınmasına müteakip serbest bırakılarak tahkikat tamamlanmıştır.

KOCASİNAN 'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Kayseri-Sivas yolu 23 Km.si Kocasinan-Gömeç Mahallesi Mevkiinde; 07 Temmuz 2012 günü saat 17.30 sıralarında E.E. sevk ve idaresindeki 38 H 0829 plakalı ile aracı ile Kayseri istikametinden Sivas istikametine seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybederek aynı istikamette seyir eden M.A. sevk ve idaresindeki 38 ZZ 219 plakalı otomobile çarpması sonucu meydana gelen kazada araç sürücüleri ve 38 ZZ 219 plakalı araç içerisinde yolcu olarak bulunan N.A. ,R.G. ve A.G. hafif şekilde yaralanmış, sevk edildikleri Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp fakültesi Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmişlerdir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek şahısların ifadesi alınmasına müteakip serbest bırakılarak tahkikat tamamlanmıştır.

KOCASİNAN'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Kayseri Ankara Karayolu 27.Km.'si Molu Mahallesi Mevkiinde; 08 Temmuz 2012 günü saat 09.00 sıralarında D.D. sevk ve idaresindeki 27 R 5559 plakalı aracı ile Ankara istikametinden Kayseri istikametine seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybederek takla atması sonucu meydana gelen kazada araç sürücüsü ve araç içerisinde yolcu olarak bulunan M.K.. R.K. ve E.Y. hayati tehlike arz edecek şekilde yaralanmış, sevk edildikleri Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve E.Ü.T.F. Hastanesinde tedavilerine devam edilmektedir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

PINARBAŞI 'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Pınarbaşı-Kayseri Malatya Karayolu 18.Km.'si Aşağı Kızılçevlik Köyü Mevkiinde; 08 Temmuz 2012 günü saat 06.15 sıralarında E.O. sevk ve idaresindeki 49 AK 564 plakalı aracı ile Pınarbaşı istikametinden Malatya istikametine seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağında bulunan bariyerlere çarparak takla atması sonucu meydana gelen kazada araç sürücüsü ve araç içerisinde yolcu olarak bulunan M.A. ve H.T. hayati tehlike arz edecek şekilde yaralanmış, sevk edildikleri Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve E.Ü.T.F. Hastanesinde tedavilerine devam edilmektedir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

TALAŞ 'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Süleymanlı Köyü Mevkiinde; 07 Temmuz 2012 günü saat 16.45 sıralarında M.Y. sevk ve idaresindeki 38 PP 421 plakalı ile traktör ile köy içerisinde seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek devrilmesi sonucu meydana gelen kazada araçta yolcu olarak M.E.Y. hafif şekilde yaralanmış, sevk edildiği Erciyes Üniversitesi Tıp fakültesi Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmişlerdir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek şüphelinin ifadesi alınmasına müteakip serbest bırakılarak tahkikat tamamlanmıştır.

YEŞİLHİSAR 'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

Gülbayır Köyü Mevkiinde; 08 Temmuz 2012 günü saat 12.15 sıralarında E.K. sevk ve idaresindeki 34 S 2103 plakalı aracı ile Niğde istikametinden Kayseri istikametine düğün konvoyunda seyir halindeyken önünde seyreden D.B. yönetimindeki 51 HD 285 plakalı aracı geçmek istediği esnada arakadan çarpması neticesinde meydana gelen kazada 34 S 2103 plakalı araç sürücüsü ve aynı araç içerisinde yolcu olarak bulunan H.K., A.B. Ş.Y.. H.Y. , F.Y., F.K. ve F.K. yaralanmıştır. Yaralılardan H.Y., Ş.Y., F.Y. ve A.B. sevk edildikleri Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, F.K. ise İncesu Devlet Hastanesinde yapılan tedavilerine müteakip taburcu edilmişler, EK., H.K. ve F.K. hayati tehlikeleri bulunduğundan E.Ü.T.F. Hastanesinde tedavilerine devam edilmektedir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0352 231 31 39 | Haber Yazılımı: CM Bilişim