• BIST 94.278
  • Altın 194,715
  • Dolar 4,7472
  • Euro 5,4863
  • Kayseri : 25 °C
  • Ankara : 27 °C
  • İstanbul : 28 °C

KAYSERİ GÜNLÜK JANDARMA OLAYLAR BÜLTENİ

KAYSERİ GÜNLÜK JANDARMA OLAYLAR BÜLTENİ
KAYSERİ GÜNLÜK JANDARMA OLAYLAR BÜLTENİ
DEVELİ’DE KAZAEN YANGIN:

Kızık Köyünde; 18 Ocak 2013 günü saat:15.40 sıralarında mağdur B.Ç.'ye ait üzeri kamış ve samanla Kapalı ahırın içerisinde aydınlatma için kullanılan elektrik kablosunun şase yapması sonucu yangın çıkmıştır. Ahırda bulunan üç adet büyükbaş hayvanın telef olduğu yangın İtfaiye ekiplerince söndürülmüştür. Olay ile ilgili C.Savcılığına bilgi verilerek tahkikat tamamlanmıştır.

İNCESU'DA TEHDİT:

Üçkuyu köyünde; 18 Ocak 2013 günü saat:16.00 sıralarında mağdur M.Y., aralarında husumet bulunan şüpheli C.Ç.'nin kendisine elindeki silahı göstererek öldürmekle tehdit ettiğini beyan ederek şikâyetçi olmuştur. Olay ile ilgili C.Savcılığına bilgi verilerek şüpheli ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakılarak tahkikat tamamlanmıştır.

PINARBAŞI' DA KASTEN YARALAMA:

Karakuyu Köyünde; 17 Ocak 2013 günü saat: 18.30 şüpheli N.A eşi mağdur Z. A aile içi geçimsizlikten dolayı el ile vurmak suretiyle hafif şekilde yaralamıştır. Hayati tehlikesi bulunmayan mağdur Pınarbaşı Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcılığına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.

TOMARZA' DA GENEL TEHLİKE YARATAN SUÇLAR:

Akdere Köyünde; 18 Ocak 2013 günü saat:13.00 sıralarında mağdur H.B., evinin yakında bulunan alandan yakacak topladığı esnada, şüpheli K.A.'ya ait başıboş köpeklerin saldırması sonucu vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanmıştır. Hayati tehlikesi bulunmayan mağdur kaldırıldığı Tomarza Devlet Hastanesinde tedavisine devam edilmektedir. Olay ile ilgili C.Savcılığına bilgi verilerek şüpheli ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakılarak tahkikat tamamlanmıştır.

TOMARZA'DA ZEHİRLENME:

Akdere Köyünde; 18 Ocak 2013 günü saat:08.30 mağdur A.A, ısınmak üzere odasına getirdiği teneke içerisindeki közden çıkan gazdan zehirlenmiştir. Mağdur, Tomarza Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcılığına bilgi verilerek tahkikat tamamlanmıştır.

TOMARZA' DA DİĞER KAZALAR:

Dadaloğlu Kasabası Seyit Osman Cingöz mahallesinde; 18 Ocak 2013 günü saat:15.30 sıralarında mağdur M.D., evde ders çalıştığı esnada ağzına aldığı toplu iğneyi yutması sonucu olay meydana gelmiştir. Mağdur, kaldırıldığı Tomarza Devlet Hastanesinde midesindeki iğne çıkarılarak taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcılığına bilgi verilerek tahkikat tamamlanmıştır.

TOMARZA' DA KAZAEN YANGIN:

Küçükcanlı köyünde; 18 Ocak 2013 günü saat:16.30 sıralarında mağdur A.K.'ye ait bacanın yanan sobadan tutuşması sonucu evin çatısında hasar meydana gelmiştir. Herhangi bir can kaybı meydana gelmeyen yangın, Tomarza İtfaiyesi tarafından söndürülmüştür. Olay ile ilgili C.Savcılığına bilgi verilerek tahkikat tamamlanmıştır.

YAHYALI' DA İŞ KAZASI:

Çamlıca Köyünde; 18 Ocak 2013 günü saat:15.30 sıralarında mağdur C.Y., maden işletmesinde çalıştığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu sol el orta parmağını makineye kaptırması sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Mağdur, Yahyalı Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcılığına bilgi verilerek tahkikat tamamlanmıştır.

KOCASİNAN' DA TEHDİT:

Yuvalı Köyünde;şüpheli H.O.E. aralarında husumet bulunan mağdur F.Ö.' yü köy içerisinde ölümle tehdit etmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş, şahısların ifadelerinin alınmasını müteakip serbest bırakılarak tahkikat tamamlanmıştır.


PINARBAŞI'DA ZEHİRLENME:

Kayaaltı Köyünde; 19 Ocak 2013 günü saat:14.20 sıralarında mağdurlar F.B. ve H.B. evde bulunan şemadan çıkan gazdan zehirlenmişlerdir. Mağdurlar Pınarbaşı Devlet Hastanesine sevk edilmiş, H.B. buraca yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiş, F.B. ise ileri tetkik ve tedavi içir Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

TOMARZA'DA ZEHİRLENME:

Üçkonak Köyünde; 19 Ocak 2013 günü saat:08.00 sıralarında mağdurlar D.K. ve eşi N.K. evde bulunan sobadan çıkan gazdan zehirlenmişlerdir. Mağdurlar Tomarza Devlet Hastanesinde yapılan tedavilerine müteakip taburcu edilmişlerdir.Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikat tamamlanmıştır.

TOMARZA' DA ZEHİRLENME:

İmamkulu Köyünde; 19 Ocak 2013 günü saat:08.00 sıralarında mağdur G.T. evde bulunan sobadan çıkan gazdan zehirlenmiştir. Mağdur Tomarza Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikat tamamlanmıştır.

İNCESU'DA TEHDİT:

2013 günü saat:15.00 sıralarında mağdur M.Y. daha önceden aralarında husumet bulunan şüpheli M.Ç.'nin kendisini elindeki silahı göstererek ölümle tehdit ettiğini beyanla şikayetçi olmuştur. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş, şahısların ifadelerinin alınmasını müteakip serbest bırakılarak tahkikat tamamlanmıştır

MELİKGAZİ'DE KASTEN YARALAMA:

Yeşilyurt Köyünde; 18 Ocak 2013 günü saat:18.00 sıralarında şüpheli E.H. mağdur F.H. yi tartışma neticesinde kasten yaralamıştır. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş, şahısların ifadelerinin alınmasını müteakip serbest bırakılarak tahkikat tamamlanmıştır.

MELİKAZİ'DE DİĞER KAZALAR:

Ağırnas Kasabasında; 19 Ocak 2013 günü saat: 22.00 sıralarında mağdur S.Y,. mahallede yapılmakta olan asker eğlencesini seyrettiği esnada şahıslardan bir tanesinin ayağının kayarak mağdurun üzerine düşmesi neticesinde mağdur karın bölgesinde meydana gelen ağrı sebebiyle Bünyan Devlet Hastanesine sevk edilmiş yapılan ilk muayenenin ardından Erciyes Ü.T.F. hastanesine sevk edilmiştir. O|ay İle ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.

MELİKGAZİ'DE KASTEN YARALAMA:

Erciyes Kayak tesislerinde; 20 Ocak 2013 günü saat:14.45 sıralarında şüpheli B.U. ve mağdur S.O. telesiyej sırasındayken aralarında çıkan tartışma neticesinde şüpheli mağduru yumrukla yaralamıştır. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş, şahısların ifadelerinin alınmasını müteakip serbest bırakılarak tahkikat tamamlanmıştır.

PINARBAŞI'DA DİĞER KAZALAR:

Kaynar Kasabasında; 20 Ocak 2013 günü saat: 16.00 sıralarında mağdur Z.Ç. (2011 d.lu) sobanın üzerinde bulunan sıcak suyun üzerine dökülmesi neticesinde sağ kolu ve çenesi yanmıştır. Mağdur Pınarbaşı Devlet Hastanesine sevk edilmiş yapılan ilk muayenenin ardından Erciyes Ü.T.F. hastanesine sevk edilmiştir- Hayati tehlikesi yoktur. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.

TRAFİK OLAYLARI:

YAHYALI’DATARAFLI OLARAK MEYDANA GELEN YARALAMALI TRAFİK KAZASI:

Kirazlı Köyünde; 18 Ocak 2013 günü saat:21.30 sıralarında mağdur O.Y., sevk ve idaresindeki 38 D .., plakalı otomobili ile Yahyalıdan Dikme köyü istikametine seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu aracını şarampole kaydırması sonucu meydana gelen kazada hafif şekilde yaralanmıştır- Mağdur (231 promil alkollü), Yahyalı Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikat tamamlanmıştır.

BÜNYAN' DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:

19 Ocak 2013 günü saat:14.00 sıralarında şüpheli S.Ç. sevk ve idaresindeki 38 .... Plakalı aracı ile Pınarbaşı istikametinden Kayseri istikametine seyir halindeyken Çakıllıpınar mevkiine geldiği esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu aracın direksiyon hâkimiyetini kaybederek yoldan çıkıp takla atması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada arata yolcu olarak bulunan M.M. hafif şekilde yaralanmış, sevk edildiği Bünyan Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikat tamamlanmıştır.

İNCESU'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:

Subaşı Köyünde; 20 Ocak 2013 günü saat:08.00 sıralarında şüpheli A.İ.Y. sevk ve idaresindeki 38 .... 786 PİaKal1 aracı ile Niğde-Kayseri istikametine seyir halindeyken Subaşı köyü yol kavşağına geldiğinde yolda meydana gelen buzlanma nedeniyle aracın hâkimiyetini kaybederek tarlaya uçması neticesinde kaza meydana gelmiştir. Kazada araç şoförü ve araçta yolcu olarak bulunan A.Y. yaralanmıştır Yaralılar İncesu Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir. Yaralıların hayati tehlikesi yoktur. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.

KOCASİNAN'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:

Himmetdede Köyü Yozgat karayolunun 45. km.sinde 20 Ocak 2013 günü saat:09.45 sıralarında şüpheli Z.B. sevk ve idaresindeki 38 281 plakalı aracı ile Yozgat Kayseri istikametine seyir halindeyken Himmetdede köyüne geldiğinde dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle yolun sağ tarafına takla atmasıyla kaza meydana gelmiştir. Kazada araç şoförü ve araçta yolcu olarak bulunan G.Y. ve M.Y. isimli şahıslar hafif şekilde yaralanmıştır. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0352 231 31 39 | Haber Yazılımı: CM Bilişim