• BIST 107.401
  • Altın 173,640
  • Dolar 4,1031
  • Euro 4,9999
  • Kayseri : 10 °C
  • Ankara : 12 °C
  • İstanbul : 18 °C

KAYSERİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI GÜNLÜK OLAYLAR BÜLTENİ

KAYSERİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI GÜNLÜK OLAYLAR BÜLTENİ
1. AKKIŞLA'DA KASTEN YARALAMA:Gömürgen Kasabasında; 29 Ekim 2011 günü saat 12.00 sıralarında, şüpheli/ mağdur B. E. ile şüpheli/mağdur R.O. isimli şahıslar, boş arazide küçükbaş hayvanları otlatma meselesi yüzünden tartışmışlardır. Tartışmanın kavga
2. BÜNYAN'DA İŞ KAZASI:
Elbaşı kasabasında; 28 Ekim 2011 günü saat 08.00 sıralarında, şüpheli/ mağdur S. Ö. kendisine ait tarlayı kardeşi S.Ö. nün sürmesi neticesinde aralarında çıkan tartışma sonucunda birbirlerini darp etmişlerdir. Şüpheli/mağdurlar sevk edildikleri Bünyan Devlet Hastanesinde ayakta tedavi edildikten sonra taburcu edilmişlerdir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

3. BÜNYAN'DA KONUT DOKUNULMAZLIĞINI İHLAL:
Kahveci Köyünde, 29 Ekim 2011 günü 23.00 sıralarında şüpheli Y.Ç. köyde yalnız yaşayan mağdur S.Ç.' nin evine gittiği ve evin kapısını zorlayarak içeriye adım attığı esnada mağdurun bağırarak şüpheliyi dışarı itip kapıyı kapatması sonucu olay meydana gelmiştir. C.Savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

4. BÜNYAN'DA KASTEN YARALAMA:
Akmescit Kasabasında, 29 Ekim 2011 günü 23.00 sıralarında şüpheli Z. A. ,eşı mağdur I.
A ile ailevi sorunları nedeni ile tartıştıkları ve tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu şüpheli mağduru yumrukla yaralamıştır. Mağdur Bünyan Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmiştir. C.Savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

5. KOCASİNAN'DA KASTEN YARALAMA:
Yazır Köyünde; 29 Ekim 2011 günü saat 16.30 sıralarında, şüpheli M. P. ile mağdur M. B. arasında ailevi sorunlar nedeni ile çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu şüpheli M. P. mağdur M B 'vi kafasına sehpayla vurarak yaralamıştır. Yaralı mağdur Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek, yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmiştir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

6 MELİKGAZİ'DE KİŞİYE VEYA HATIRASINA HAKARET:
Bahçeli mahallesinde; 28 Ekim 2011 günü saat 15.30 sıralarında, şüpheli H. K. eşi olan mağdur S K 'ye tartışma sonucunda küfür ve hakarette bulunmuştur. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek alınan talimat doğrultusunda şüpheli ifadesi alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

7. MELİKGAZİ'DE KASTEN YARALAMA: .
Bahçeli Mahallesinde' 29 Ekim 2011 günü saat 18.00 sıralarında şüpheli M.C. bıçak ile mağdur M Ö yü sebepsiz yere kovaladığı esnada mağdurun akrabası H ö. İle karşılaşarak kavga etmeye başlamaları neticesinde yaralama olay, meydana gelmiştir Olayda şüpheli H.O sol elinden. şüpheli M .C ise sol kulağı ve başından .hafif şekilde yaralanmışlardır Yaralı şüpheliler Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek, yapılan tedavilerine müteakip taburcu edilmişlerdir. C.Sacısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

8. PINARBAŞI'DA KİŞİYE VEYA HATIRASINA HAKARET:
Payaslı köyünde; 28 Ekim 2011 günü saat 09.30 sıralarında, şüpheli Y.S. mağdur S. G. ye ait evin önünden aracı ile geçerken mağdura ait köpeğinin araca saldırması üzerine şüpheli aracın, durdurarak köpeğe taş atması ile birlikte mağdura küfür ve hakarette bulunmuştur. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.


9. PINARBAŞI'DA KASTEN YARALAMA:
Cinliören Köyünde; 29 Ekim 2011 günü saat 11.00 sıralarında, şüpheliler M.B. ile T.B. isimli şahıslar, köyün çobanı mağdur O.Y.' isimli şahsı köye yakın yerde hayvanları otlatması nedeni ile tartışıp darp etmiştir. Olayda başından yaralanan mağdur Pınarbaşı Devlet Hastanesinde ayakta yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmiştir. C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

10. PINARBAŞI'DA YÜKSEKTEN DÜŞME:
Aslanbeyli Köyünde, 29 Ekim 2011 günü saat 15.00 sıralarında mağdur Ö.K. annesinden habersiz olarak çıkmış olduğu evlerinin balkondan dengesini kaybederek 4 metre yükseklikten toprak zemine düşmesi sonucu yaralanmıştır. Hayati tehlikesi olmayan mağdur sevk edildiği Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olayla ilgili C. Savcısına bilgi verilmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.

11. SARIZ'DA TEHDİT:
K.Örtülü köyünde; 28 Ekim 2011 günü saat 10.30 sıralarında, köy muhtarı olan mağdur C. O. köy sokaklarına parke taşı döşettirdiği sırada şüpheli A. D. mağduru öldürmekle tehdit etmiştir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

12. TALAS'DA İŞ KAZASI:
Çatakdere mahallesinde; 28 Ekim 2011 gönü: saat 09.00 sıralarında, mağdur T. T. çalıştığı işyerinde iş makinesine bakım yaparken parma|tıidakı yüzüğün makinenin kapı koluna takılması sonucu yaralanmıştır. Mağdur sevk edildiği E Ü T ,F hastanesinde tedavisine müteakip taburcu edilmiştir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

13. TOMARZA'DA KONUT DOKUNULMAZLIĞINI İHLAL:
Alakuşak Köyünde, 29 Ekim 2011 günü 01.00 sıralarında şüpheli M. G. mağdur M. B.'nın haberi ve izni olmadan evinin balkonuna merdiven kullanarak çıkıp, balkon camını kırarak evin içine girip yemek yiyerek yatak odasında yatması sonucu olay meydana gelmiştir. Şüpheli köydeki vatandaşlar tarafından evden çıkartılmıştır. C.Savcısının talimatı ile olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

14. YAHYALI'DA DİĞER KAZALAR:
Balcıçakırı Köyünde, 30 Ekim 2011 günü saat 12.30 sıralarında mağdur E.K. kullanmakta olduğu bisikletten dengesini kaybederek düşmesi sonucu yaralanmıştır. Kafasından yaralanan mağdur hayati tehlike şüphesi ile sevk edildiği Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Olayla ilgili C. Savcısına bilgi verilmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.

15. YAHYALI'DA DİĞER KAZALAR:
Kocahacılı Köyünde, 30 Ekim 2011 günü saat 14.35 sıralarında mağdur H. B. bahçede ağaç dallarını kestiği sırada havaya kaldırdığı baltanın sapından çıkarak kafasına düşmesi sonucu yaralanmıştır Hafif şekilde yaralanan mağdur kaldırıldığı Yahyalı Devlet Hastanesinde başına 3 dikiş atılarak taburcu edilmiştir. Olayla ilgili C. Savcısına bilgi verilmiş olup, tahkikata başlanılmıştır.

16 İNCESU'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
'Kayseri Adana karayolu Develi yol avamında. 28 Ekim 2011 günü saat: 07 00 sıralarında, şüpheli R E yönetimindeki 55 RN 881 plakalı araç: ile Develi Yeşilhisar istikametine seyir halindeyken Kayseri Adana yoluna geldiğinde kontrolsüz şekilde yolaa çıkması neticesinde Niğde Kayseri istikametim seyir halinde olan B Ö yönetimindeki 36 PY 894 plakalı araca çarpmıştır Kazada 38 PY 894 alakalı araç şoförü İla araçla yolcu olarak bulunan A G. .e M. G Yaralanmışlardır Yaralılar Yeşilhisar Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmışlardır. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

17 BÜNYAN'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
Hazarşah köyünde, 28 Ekim 2011 günü saat 15.30 sıralarında, şüpheli Ş. A. yönetimindeki 38 NP 638 plakalı aracı İle Kayseri Pınarbaşı ikametine seyir halindeyken Hazarşah köyünü 2 km geçtikten sonra direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole düşmüştür kazada araç içerisinde yolcu olarak bulunan H A , S A , S A„ Z .A. ve H .D. isimli şanslar yaralanmışlardır Hayatı tehlikesi bulunmayan yaralılar Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmışlardır Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.


18. BÜNYAN'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
Hazarşah köyünde; 29 Ekim 2011 günü saat 10.00 sıralarında, şüpheli A. M. Ö. yönetimindeki 06 BV 8738 plakalı aracı ile Kayseri-Malatya karayolunun 17'inci kilometresinde seyir halinde iken aşırı hız, dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu yoldan geçmekte olan koyun sürüsüne çarpmıştır. Kazada araç sürücüsü A.M.Ö. yaralanmıştır. Yaralı, Bünyan Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmiştir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır

19. BÜNYAN'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
Tuzhisar kasabasında; 29 Ekim 2011 günü saat 16.00 sıralarında, şüpheli A. S. sevk ve yönetimindeki 38 YL 494 plakalı aracı ile Kayseri-Sivas karayolunun 39'uncu kilometresinde seyir halindeyken yol çalışması nedeni ile ters şeritten gelen şüpheli O. P.'nin kullandığı plakasız motosiklete çarpmıştır. Kazada motosiklet sürücü ve 38 YL 494 plakalı araçta yolcu olarak bulunan mağdur N. T. yaralanmışlardır. Hayati tehlikesi bulunan şüpheli O. P. E.Ü.T.Fakültesine, mağdur N. T. ise Kayseri Devlet Hastanesine kaldırılmıştır. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

20. PINARBAŞI'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
Eski Yassıpınar köyü Mevkiinde; 30 Ekim 2011 günü saat 14.20 sıralarında şüpheli/mağdur M. Y. Sevk ve idaresindeki 34 DM 9452 plakalı aracı ile Malatya istikametinden Kayseri istikametine seyir halindeyken aynı istikamette seyir halinde olan sürücü A. Ş. idaresindeki aracı geçmek istediği esnada önündeki araca çarpmamak için manevra yaptığı sırada şarampole yuvarlanmıştır. Sürücü A. Ş.'de diğer araca çarpmamak için ani manevra yaparak direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu şarampole yuvarlanmıştır. Kazada her iki araç sürücüsü ve 34 DM 9452 plakalı araçta yolcu olarak bulunan mağdur R.Ö. yaralanmıştır. Yaralılar sevk edildikleri Pınarbaşı Devlet Hastanesinde yapılan tedavilerine müteakip taburcu edilmişlerdir. C.Savcısının talimatı ile şüpheliler ifadelerinin alınmasını müteakip serbest bırakılmışlardır.

21. YEŞİLHİSAR'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
Gülbayır köyünde; 28 Ekim 2011 günü saat 15.55 sıralarında, şüpheli M. Y. yönetimindeki 38 DD 181 plakalı aracı ile hemzemin geçitten geçerken İ. A. yönetimindeki Yeşilhisar Kayseri istikametinde ilerlemekte olan 23207 sefer sayılı yük treni ile çarpışması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada araçta yolcu olarak bulunan mağdur M.M. yaralanmıştır. Yeşilhisar Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından ileri tetkik ve tedavi için Kayseri Devlet Hastanesine sevk edilmiştir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0352 231 31 39 | Haber Yazılımı: CM Bilişim