• BIST 116.322
  • Altın 165,951
  • Dolar 3,9323
  • Euro 4,8368
  • Kayseri : 20 °C
  • Ankara : 17 °C
  • İstanbul : 10 °C

KAYSERİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI GÜNLÜK OLAYLAR BÜLTENİ

KAYSERİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI GÜNLÜK OLAYLAR BÜLTENİ
ASAYİŞ OLAYLARI:
a. TOMARZA'DA DİĞER KAZALAR:
Tomarza- Süvegenler Köyünde; 21 Eylül 2012 günü saat 16.00 sıralarında mağdur F.Y. kendisine ait tarlada bulunan ağacı kestiği esnada ağacın şahsın üzerine devrilmesi sonucu mağdur ayağından hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmıştır. Mağdur sevk edildiği Tomarza Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.
b. YAHYALI'DA YÜKSEKTEN DÜŞME:
Yahyalı İlyaslı Köyünde; 21 Eylül 2012 günü saat 16.45 sıralarında mağdur E.A. traktör römorkunda oynadığı esnada dengesini kaybederek düşmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmıştır. Mağdur sevk edildiği Yahyalı Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.
22.09.2012
a. BÜNYAN' DA İŞ KAZASI:
Bünyan-Dağardı Köyünde; 21 Eylül 2012 günü saat 17.30 sıralarında mağdur M.Y. Süha A.Ş.Taş Ocağı stok sahasında şoförlüğünü yaptığı kamyonun mıcır kayması nedeniyle devrilmesi sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Mağdur Kayseri ve Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiş, gerekli muayene ve tedavisine müteakip hayati tehlikesi olmadığından taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş tahkikat evraklarının ikmalen gönderilmesi talimatı alınmış tahkikat tamamlanmıştır.
b. FELAHİYE' DE ZEHİRLENME:
Felahiye-Karaşeyh köyünde; 22 Eylül 2012 günü saat 08.00 sıralarında mağdur M.K. pet şişe içerisinde bulunan tineri su zannederek içmesi sonucu zehirlenmiştir. Mağdur Felahiye Devlet Hastanesine sevk edilmiş, gerekli muayene ve tedavisine müteakip hayati tehlikesi olmadığından taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş tahkikat evraklarının ikmalen gönderilmesi talimatı alınmış tahkikat tamamlanmıştır.
c. KOCASİNAN' DA KASTEN YARALAMA:
Kocasinan-Boyacı Köyünde; 22 Eylül 2012 günü saat 07.30 sıralarında şüpheli M.A., nikahsız birlikte yaşadığı eşi olan mağdur H.C ı ailevi nedenlerden dolayı tokat ve yumruk atmak suretiyle yaralamıştır. Olay sonrasında mağdur Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiş, yapılan muayene ve tedavi sonrası hayati tehlikesi olmadığından taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş, 6284 sayılı ailenin korunması ve kadına yönelik şiddetin önlenmesine dair kanuna göre işlem yapılması talimatı alınmış, şüphelinin ifadesi alınarak serbest bırakılmış, tahkikat tamamlanmıştır.
d. KOCASİNAN' DA KASTEN YARALAMA:
Kocasinan-Beydeğirmeni Köyünde; 21 Eylül 2012 günü saat 23.30 sıralarında şüpheli O.S., eşi olan mağdur F.S. nu ailevi nedenlerden dolayı tartıştıkları esnada tokat ve yumruk atmak suretiyle yaralamış, olay esnasında kavgayı ayırmaya çalışan şüphelinin oğlu mağdur H.S. da babası tarafından yumruk atılarak yaralanmıştır. Olay sonrasında mağdurlar Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiş, yapılan muayene ve tedavi sonrası hayati tehlikeleri olmadığından taburcu edilmişlerdir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş, 6284 sayılı ailenin korunması ve kadına yönelik şiddetin önlenmesine dair kanuna göre işlem yapılması talimatı alınmış, şüphelinin ifadesi alınarak serbest bırakılmış, tahkikat tamamlanmıştır.

e. MELİKGAZİ' DE KASTEN YARALAMA:
Melikgazi-Ağırnas Kasabasında; 21 Eylül 2012 günü saat 19.00 sıralarında şüpheli mağdurlar, M.Ü., Z.Ü. ve M.Ö. aralarında bulunan husumet nedeni birbirlerini karşılıklı olarak yumruk atmak suretiyle yaralamışlar, tartışma esnasında M.Ü. M.Ö.' ı cebinde bulunan maket bıçağı ile yüzünden yaralamıştır. Olay sonrasında yaralılar Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiş, yapılan muayene ve tedavi sonrası hayati tehlikeleri olmadığından taburcu edilmişlerdir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş tahkikat evraklarının ikmalen gönderilmesi talimatı alınmış, şüpheliler ifadesi alınarak serbest bırakılmış, tahkikat tamamlanmıştır.
f. MELİKGAZİ' DE SİLAHLA ATEŞ ETME:
21 Eylül 2012 günü saat 18.30 sıralarında şüpheliler T.Ç., H.B., A.K., E.Ç., C.D., in mağdur Ö.K.' u aralarında bulunan husumetten dolayı Yıldırımbeyazıt Mahallesi Kümbet mevkiinde darp ve tehdit etmişler ayrıca Gesi J.Krk.K.lığı sorumluluk sahasında bulunan evine de silahla ateş etmişlerdir. Olaya Yıldırımbeyazıt Polis Karakolu ekipleri müdahale ederek şüphelileri gözaltına almış, İl J.K.lığı Olay Yeri İnceleme Ekipleri tarafından evin yapılan incelemesinde; evin garaj kapısında ve evin üst katında bulunan pencere çerçevesinde (2) adet mermi izi tespit edilmiştir. Evin bahçesinde (3) adet 7.65 mm çapında MKE yapımı boş kovan bulunmuştur. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş, tahkikat evraklarının ikmalen gönderilmesi talimatı alınmış tahkikat tamamlanmıştır.
g. PINARBAŞI' DA KASTEN YARALAMA:
Pınarbaşı-Kayabaşı Köyünde; 22 Eylül 2012 günü saat 09.00 sıralarında şüpheli, B.C. eşi olan mağdur S.C. ü ailevi nedenlerden dolayı tokat ve yumruk atmak suretiyle yaralamıştır. Olay sonrasında mağdur Pınarbaşı Devlet Hastanesine sevk edilmiş, yapılan muayene ve tedavi sonrası hayati tehlikesi olmadığından taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş tahkikat evraklarının ikmalen gönderilmesi talimatı alınmış, şüphelinin ifadesi alınarak serbest bırakılmış, tahkikat tamamlanmıştır.
h. TOMARZA' DA KASTEN YARALAMA:
Tomarza-Çayinli Köyünde; 22 Eylül 2012 günü saat 14.00 sıralarında şüpheliler H.A., İ.K. ve V.A. mağdurlar A.A. ve E.Y. ı aralarında çıkan tartışma sonucunda tokat ve yumruk atarak yaralamışlardır. Olay sonrasında mağdurlar Tomarza Devlet Hastanesine sevk edilmiş, yapılan muayene ve tedavi sonrası hayati tehlikeleri olmadığından taburcu edilmişlerdir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş, şüpheli ifadesi alınarak serbest bırakılmış, tahkikat tamamlanmıştır.
i. YAHYALI' DA YÜKSEKTEN DÜŞME:
Yahyalı-Çamlıca Köyünde; 22 Eylül 2012 günü saat 16.00 sıralarında mağdur M.Ç. evinin merdivenlerinden indiği esnada dengesini kaybederek yaklaşık (2) metre yükseklikten düşmesi sonucu yaralanmıştır. Mağdur Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilerek hayati tehlikesi olduğundan burada tedavi altına alınmıştır. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş tahkikata başlanılmıştır.
23.09.2012
a. PINARBAŞI'DA KİŞİYE VE HATIRASINA HAKARET:
Pınarbaşı-Pazarören Tokmak Mahallesinde; 22 Eylül 2012 günü saat 17.00 sıralarında şüpheli mağdurlar, A. B., K. B., F. B., Y. K., S. K., T. K., ve R. K. isimli şahıslar, aralarında çıkan tartışma esnasında birbirlerine karşılıklı olarak hakarette bulunmuşlar ve küfür etmişlerdir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikat evraklarının ikmalen gönderilmesi talimatı alınmış, şüpheliler ifadelerinin alınmasını müteakip serbest bırakılmışlardır.
b. SARIOĞLAN' DA KASTEN YARALAMA:
Sarıoğlan-Yerlikuyu Köyünde; 22 Eylül 2012 günü saat 18.00 sıralarında şüpheli H. U. mağdur E. Ö.' yüi aralarında bulunan arazi anlaşmazlığı nedeni ile tekme ve tokat vurmak suretiyle yaralamıştır. Mağdur Sarıoğlan Devlet Hastanesine sevk edilmiş, yapılan tedavi sonrası hayati tehlikesi bulunmadığından taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş tahkikat evraklarının ikmalen gönderilmesi talimatı alınmış, şüphelinin ifadesi alınarak serbest bırakılmıştır.
c. SARIOĞLAN' DA TEHDİT:
Sarığolan-Karaözü Kasabasında; 23 Eylül 2012 günü saat 14.00 sıralarında şüpheli M. A. Y. mağdur I. T.' yi cep telefon ile arayarak "Senin arabanı yakacağım, seni yatağa mahkûm edeceğim" diyerek tehdit etmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

ç. SARIZ'DA YÜKSEKTEN DÜŞME:
Sarız-Yaylacı Köyünde 23 Eylül 2012 günü saat 08.00 sıralarında; mağdur B. Y. D. evlerinin balkonunda oynadığı esnada dengesini kaybetmesi neticesinde merdivenlerden yuvarlanmak suretiyle düşmesi sonucu olay meydana gelmiştir. Mağdur hafif şekilde yaralanmış ileri tetkik ve tedavisi için Kayseri Devlet Hastanesine sevk edilerek burada yapılan tedavi sonrası hayati tehlikesi olmadığından taburcu edilmiştir.
d. SARIZ' DA YÜKSEKTEN DÜŞME:
Talas-Alaybeyli Köyünde 23 Eylül 2012 günü saat 09.30 sıralarında; mağdur S. Ö. S. mutfak tezgahı üzerinde bulunan suyu içmek için sandalyenin üzerine çıkmış ve dengesini kaybetmesi sonucu yere düşerek hafif şekilde yaralanmıştır. Yaralı çocuk Tomarza Devlet Hastanesinde yapılan ilk tedavisine müteakip ileri tetkik ve tedavisi için Kayseri Devlet Hastanesine sevk edilerek burada yapılan tedavi sonrası taburcu edilmiştir.
3. KAÇAKÇILIK OLAYLARİ:
21.09.2012
MELİKGAZİ' DE İZİNSİZ KAZI :
Melikgazi-Hisarcık Kapı Mevkiinde; 20 Eylül 2012 günü saat 17.00 sıralarında alınan ihbar üzerine yapılan kontrolde şüpheliler H.Ş. ve A.Ö. in izinsiz olarak kazı yaptıkları tespit edilerek yakalanmışlardır. Herhangi bir tarihi esere rastlanılmamıştır. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek alınan talimat doğrultusunda 1 adet kürek muhafaza altına alınmıştır. Şüpheliler ifadelerinin alınmasına müteakip serbest bırakılmışlardır.
22.09.2012
a. BÜNYAN' DA 5015 SAYILI K.M.:
Bünyan- Elbaşı Kayseri Malatya Karayolu 44. Km'sinde; 21 Eylül 2012 günü saat 15.30 sıralarında işletmeciliğini şüpheli H.Ö. 'in yaptığı Tumagöl adlı akaryakıt istasyonunda yapılan kontrolde istasyonun Royal akaryakıt dağıtım şirketi ile anlaşması olmasına rağmen fiyat panosunun ve akaryakıt istasyonu giydirmelerinin Parkoil akaryakıt dağıtım şirketine ait olduğu tespit edilmiştir. Olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.
b. TALAŞ' DA 5326 SAYILI K.M.:
Talaş- Kayseri Malatya Karayolu 20. Km'sinde; 22 Eylül 2012 günü saat 01.00-04.00 sıralarında icra edilen yol kontrol ve araması esnasında saat: 02.40 sıralarında 34 LTP 22 plakalı Van Gölü Seyahat firmasına ait yolcu otobüsünün bagajında yapılan aramada şüpheli H.Ç. 'a ait toplam 20 karton bandrolsüz ve faturasız kaçak sigara ve 10 Kg kaçak tütün olduğu tespit edilmiştir. Olayla ilgili C.Savcısına bilgi verilerek şüpheli ifadesi alınmasına müteakip serbest bırakılarak tahkikat tamamlanmıştır.
4. CEZAEVİ OLAYLARI:
Yoktur.
5. TRAFİK OLAYLARI:
21.09.2012
SARIOĞLAN'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
Sarıoğlan Çiftlik Kasabası Kavşağında; 21 Eylül 2012 günü saat 08.00 sıralarında şüpheli A.T. yönetimindeki 38 ...116 plakalı aracı ile Çitlik Kasabasından Akkışla istikametine seyir halinde iken Çiftlik kasabası kavşağından dönen şüpheli Ü.G. yönetimindeki 38 ... 875 plakalı araç ile çarpışarak kaldırımda bekleyen mağdur B.S. 'a çarpmaları sonucu mağdur hafif şekilde yaralanmıştır. Hayati tehlikesi bulunmayan yaralı Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavilerine müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.

22.09.2012
a. FELAHİYE' DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
Felahiye-İsabey Köyünde; 21 Eylül 2012 günü saat 19.30 sıralarında şüpheli/Mağdur D.C. yönetimindeki 38 ... 797 plakalı aracı ile Felahiye istikametinden Isabey Köyü istikametine seyir halinde iken direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağında bulunan tarlaya takla atması sonucu meydana gelen kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan mağdurlar R.C., H.C., A.C. ve M.C. yaralanmıştır. Yaralılardan A.C. ve M.C. tedavilerine müteakip taburcu edilmiş, D.C, R.C. ve H.C. 'nın hayati tehlikesi bulunduğundan Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavilerine devam edilmektedir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.
b. İNCESU' DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
incesu -Saraycık Mahallesinde; 21 Eylül 2012 günü saat 19.45 sıralarında şüpheli/Mağdur İ.Ü. yönetimindeki 67 ... 769 plakalı aracı İncesu istikametinden Kayseri istikametine seyir halinde iken Saraycık Mahallesi mevkiine geldiğinde önüne direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağında bulunan tarlaya takla atması sonucu meydana gelen kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan mağdurlar B.Ç. ve F.Ü. hafif şekilde yaralanmıştır. Hayati tehlikesi bulunmayan yaralılar Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavilerine müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.
c. İNCESU' DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
Incesu-Örenşehir Kasabası ( Kayseri-Niğde Karayolu)' nda; 22 Eylül 2012 günü saat 16.00 sıralarında şüpheli/mağdur K.T. sevk ve idaresindeki 38 .... 720 plakalı aracı ile Kayseri ili istikametinden Niğde istikametine seyir halinde iken Örenşehir Kasabası mevkiine geldiğinde dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu yolun sol tarafında bulunan banket taşlarına çarparak takla atması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada 38 ... 720 plakalı araç sürücüsü K.T. ve araçta yolcu olarak bulunan mağdurlar; G.T., M.T., S.T., N.T. yaralanmıştır. Hayati tehlikesi bulunmayan yaralılar Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmışlardır. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikat tamamlanmıştır.
d. MELİKGAZ' DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
Melikgazi-Ağımas Kasabasında; 22 Eylül 2012 günü saat 15.30 sıralarında şüpheli/mağdur S.A. sevk ve idaresindeki 38 ... 268 plakalı aracı ile Turan Beldesi istikametinden Ağırnas Kasabası istikametine seyir halinde iken viraja hızlı girmesi sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun ortasında bulunan aydınlatma direğine çarpmış ve aydınlatma direği devrilerek yolun ortasına düşmüştür. Kaza esnasında aynı istikamette seyir eden şüpheli mağdur H.U. kullanmakta olduğu 38 ... 154 plakalı aracı ile yolun ortasına düşen direğe çarpmamak manevra yaptığı esnada yolun ortasında bulunan refüje çarpmıştır. Kazada S.A. ve H.U. hafif şekilde yaralanmıştır. Hayati tehlikesi bulunmayan yaralılar Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavi sonrası taburcu edilmişlerdir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikat tamamlanmıştır.
e. PINARBAŞI' DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
Pınarbaşı -Esenköy Köyünde; 21 Eylül 2012 günü saat 14.20 sıralarında şüpheli/Mağdur B.N. yönetimindeki 44 ... 302 plakalı aracı Kayseri istikametinden Pınarbaşı istikametine seyir halinde iken Kayseri Pınarbaşı yolunun 60.Km'sinde direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağına yan yatması sonucu meydana gelen kazada araç sürücüsü ve aracın yedek şoförü mağdur S.B. hafif şekilde yaralanmıştır. Hayati tehlikesi bulunmayan yaralılar Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavilerine müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.
f. PINARBAŞI' DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
Pınarbaşı -Kılıçkışla Köyünde; 21 Eylül 2012 günü saat 15.00 sıralarında şüpheli/Mağdur M.B. yönetimindeki 38 ... 826 plakalı aracı Kayseri istikametinden Pınarbaşı istikametine seyir halinde iken Kılıçkışla köyü mevkiine geldiğinde önüne çıkan domuz sürüsüne çarpması sonucu meydana gelen kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan mağdur E.M. hafif şekilde yaralanmıştır. Hayati tehlikesi bulunmayan yaralılar Pınarbaşı Devlet Hastanesinde yapılan tedavilerine müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.
g. PINARBAŞI' DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
Pınarbaşı -Kayaaltı Köyünde; 21 Eylül 2012 günü saat 18.00 sıralarında şüpheli/Mağdur F.Ö. yönetimindeki 38 ... 066 plakalı aracı ile Pınarbaşı istikametinden Malatya istikametine seyir halinde

iken Kayaaltı köyü mevkiine geldiğinde önüne çıkan şüpheli E.Ö. başıboş ineğe çarpması sonucu meydana gelen kaza sonucu aracını yolun kenarına park ettiği esnada aynı istikametten gelen şüpheli A.F.G. yönetimindeki 23 .... 0642 yönetimindeki araç ile park halinde bulunan 38 .... 066 araca arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazada 23 ... 0642 plakalı araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunan mağdur T.G. hafif şekilde yaralanmıştır. Hayati tehlikesi bulunmayan yaralılar Pınarbaşı Devlet Hastanesinde yapılan tedavilerine müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanmıştır.
23.09.2012
a. PINARBAŞI' DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
Bünyan-İğdecik Köyünde; 22 Eylül 2012 günü saat 18.00 sıralarında; şüpheli mağdur A. M. sevk
ve idaresindeki 38 2437 plakalı motosikleti ile Bünyan istikametinden İğdecik Köyü istikametine
seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu şarampole yuvarlanmıştır. Kazada A. M. hafif şekilde yaralanmış Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek burada yapılan tedavi sonrası hayati tehlikesi olmadığından taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili C.Savcısına bilgi verilmiş tahkikat evraklarının ikmalen gönderilmesi talimatı alınmıştır.
b. KOCASİNAN'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
Kocasinan-Beydeğirmeni Köyünde; 23 Eylül 2012 günü saat 01.00 sıralarında; şüpheli mağdur F. G. sevk ve idaresindeki BC-....278 plakalı otomobil ile akaryakıt istasyonundan yola çıkmak isterken
Kayseri-Ankara Karayolunda Ankara istikametine seyir halinde bulunan Ö. K.'nin kullandığı 05 445
plakalı kamyon ile çarpışması sonucu kaza meydana gelmiştir. Kazada BC-....278 plakalı araçta yolcu olarak bulunan K.G. hafif şekilde yaralanmış, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek burada yapılan tedavi sonrası hayati tehlikesi olmadığından taburcu edilmiştir.
c. İNCESU'DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA:
İncesu-Garipçe Köyü Avonos Yol kavşağında 23 Eylül 2012 günü saat 01.30 sıralarında; şüpheli A. B. sevk ve idaresindeki 34 ... 436 plakalı otomobil ile seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu direksiyon hakimiyetini kaybetmesi neticesinde kaza meydana gelmiştir.Kazada araç şoförü ve araçta yolcu olarak bulunan S.K., M.D., S.K, A.K ve M. K. İsimli şahıslar hafif şekilde yaralanmışlardır. Yaralılar İncesu Devlet Hastanesine sevk edilerek burada yapılan tedavi sonrası hayati tehlikeleri olmadığından taburcu edilmişlerdir.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0352 231 31 39 | Haber Yazılımı: CM Bilişim