• BIST 81.618
  • Altın 145,694
  • Dolar 3,7670
  • Euro 3,9908
  • Kayseri : 0 °C
  • Ankara : 2 °C
  • İstanbul : 6 °C

KILIÇDAROĞLU KAYSERİ ADAYLARINI AÇIKLADI

KILIÇDAROĞLU KAYSERİ ADAYLARINI AÇIKLADI
CHP’nin 746 belediye başkan adayının kesinleştiği bildirildi.
CHP Genel Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, İstanbul’a Mustafa Sarıgül, Ankara’ya Mansur Yavaş, İzmir’e Aziz Kocaoğlu, Eskişehir’e Yılmaz Büyükerşen, Antalya’ya Mustafa Akaydın, Mersin’e Özcan, Aydın’a Çerçioğlu, Hatay’a Savaş, Trabzon’a Volkancanalioğlu, Bartın’a Yalçınkaya ve Manisa’ya Özel olmak üzere Parti Meclisi’nde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında oylanan ve kesinleşen Belediye Başkan adayları listesi şöyle:
3 Kasım 2013 Tarihinde Yapılan PM Toplantısında Oylanarak Kabul Edilen Belediye Başkan Adayları

İL İLÇE BELDE ADAYIN ADI SOYADI


231 KAYSERİ OSMAN ÇİLSAL

232 KAYSERİ Bünyan İBRAHİM MARZIOĞLU

233 KAYSERİ Develi BURAK İSTANBULLU

234 KAYSERİ Felahiye İSMET GÜRSEL KISIR

235 KAYSERİ Melikgazi UĞUR SETEN

236 KAYSERİ Pınarbaşı SALİM DOĞAN

237 KAYSERİ Sarıoğlan MEHMET BAYRAKLI

238 KAYSERİ Sarız ÖMER FARUK ELOĞLU

239 KAYSERİ Tomarza MEHMET ERDOĞAN

240 KAYSERİ Yahyalı MEHMET ACARBAŞ

241 KAYSERİ Yeşilhisar MEHMET HARMANCI

CHP Genel Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, İstanbul’a Mustafa Sarıgül, Ankara’ya Mansur Yavaş, İzmir’e Aziz Kocaoğlu, Eskişehir’e Yılmaz Büyükerşen, Antalya’ya Mustafa Akaydın, Mersin’e Özcan, Aydın’a Çerçioğlu, Hatay’a Savaş, Trabzon’a Volkancanalioğlu, Bartın’a Yalçınkaya ve Manisa’ya Özel olmak üzere Parti Meclisi’nde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında oylanan ve kesinleşen Belediye Başkan adayları listesi şöyle:
3 Kasım 2013 Tarihinde Yapılan PM Toplantısında Oylanarak Kabul Edilen Belediye Başkan Adayları

İL İLÇE BELDE ADAYIN ADI SOYADI

1 ADANA Feke HÜSEYİN AYDOĞDU

2 ADANA Karaisalı İLHAN ŞAHİN

3 ADANA Kozan MEHMET BÜYÜKYILMAZ

4 ADANA Saimbeyli MEHMET CENGİZ

5 ADIYAMAN ZEYNEL BAKIR

6 ADIYAMAN Besni Şambayat NECDET ARICI

7 ADIYAMAN Çelikhan Pınarbaşı MAHMUT ALAN

8 ADIYAMAN Gölbaşı Belören AHMET BAKIR

9 ADIYAMAN Gölbaşı Harmanlı AHMET DEĞİRMENCİ

10 ADIYAMAN Merkez Kömür FETHİ YUKA

11 ADIYAMAN Merkez Yaylakonak HASAN KARAKAYA

12 AFYONKARAHİSAR MEHMET ECER

13 AFYONKARAHİSAR Başmakçı HALİL ÖZCAN

14 AFYONKARAHİSAR Çobanlar BEYTULLAH CİHAN (EY)

15 AFYONKARAHİSAR Çobanlar Kocaöz ÖMER BOZYÜRÜK

16 AFYONKARAHİSAR Dazkırı İSMAİL TAYLAN (EY)

17 AFYONKARAHİSAR Emirdağ Davulga ÖMER BARIN

18 AFYONKARAHİSAR Evciler SAİM ÖZER (EY)

19 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Gazlıgöl MEHMET KIRKPINAR

20 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Yaylabağı SELAHATTİN AKSEKİ

21 AFYONKARAHİSAR İşcehisar MEHMET AYDIN

22 AFYONKARAHİSAR Merkez Işıklar HABİP KİREZ

23 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa MUSTAFA GÜZEL

24 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Ahmetpaşa MEHMET KARAKOÇ

25 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Taşoluk HÜSEYİN GÜR

26 AFYONKARAHİSAR Sultandağı OSMAN ACAR

27 AFYONKARAHİSAR Sultandağı Dereçine ŞEMSETTİN ŞAMPİYON (EY)

28 AFYONKARAHİSAR Sultandağı Yeşilçiftlik ZEKERİYA ÖLMEZ

29 AMASYA Merzifon ALP KARGI (A)

30 ANKARA Akyurt GÜRSEL KIRANOĞLU

31 ANKARA Bala MÜSLİM ÇOŞAR

32 ANKARA Beypazarı ABDULLAH ÖZDEMİR

33 ANKARA Evren EMRULLAH EREN

34 ANKARA Gölbaşı ERCAN ŞİMŞEK

35 ANKARA Haymana CELAL ÇETİN

36 ANKARA Kalecik NEVZAT ŞAHİN

37 ANTALYA Alanya ŞEFİK TÜRKTAŞ

38 ANTALYA Döşemealtı TURGAY GENÇ

39 ANTALYA Elmalı MEHMET TUFAN

40 ANTALYA Finike ÖMER ÇIRPAR

41 ANTALYA Kaş ALİ İHSAN BENLİ (EY)

42 ANTALYA Kemer UMUT GÜNEŞ (EY)

43 ANTALYA Manavgat ŞÜKRÜ SÖZEN

44 ANTALYA Serik MUHAMMET KONUR

45 ARTVİN Ardanuç YILDIRIM DEMİR

46 ARTVİN Arhavi MUSA ULUTAŞ

47 ARTVİN Hopa TURAN KASIMOĞLU

48 ARTVİN Yusufeli ZAFER ATALAY

49 BALIKESİR Burhaniye FİKRET AKOVA (A)

50 BALIKESİR Edremit KAMİL SAKA (EY)

51 BALIKESİR Erdek HÜSEYİN SARI

52 BALIKESİR Manyas TANCAN BARÇIN

53 BALIKESİR Savaştepe TURGAY YÜKSEL

54 BALIKESİR Sındırgı ÖZGÜR ERTUĞRUL

55 BALIKESİR Susurluk TAHSİN BOZOĞLU

56 BİLECİK Gölpazarı VEDAT KAZICI

57 BİLECİK Yenipazar MEHMET ÜNAL

58 BİLECİK Bozüyük Dodurga SELİM TEMEL

59 BOLU MEHTAP ÖZCAN MISIRLIOĞLU

60 BOLU Dörtdivan İLYAS ÖZALP

61 BOLU Kıbrıscık DOĞAN DAĞ

62 BOLU Mengen TURAN BULUT

63 BOLU Mengen Gökçesu ATİLLA ATEŞ

64 BOLU Mudurnu Taşkesti SELAMİ GÜRCAN

65 BURDUR ALİ ORKUN ERCENGİZ (EY)

66 BURDUR Altınyayla MUSTAFA SAYIN

67 BURDUR Çavdır MUSTAFA YÜCEL

68 BURDUR Çeltikçi RAMAZAN AYDIN

69 BURDUR Tefenli HAMDİ ERATALAY

70 BURDUR Yeşilova NURİ ÖZBEK (EY)

71 ÇANAKKALE Ayvacık ENGİN ÖZERDEM

72 ÇANAKKALE Ayvacık Küçükkuyu CENGİZ BALKAN

73 ÇANAKKALE Bayramiç İSMAİL SAKİN TUNÇER

74 ÇANAKKALE Biga İSMAİL IŞIK

75 ÇANAKKALE Biga Karabiga MUZAFFER KARATAŞ

76 ÇANAKKALE Eceabat HALİL DUYMAZ

77 ÇANAKKALE Ezine Geyikli ERCAN YILMAZ

78 ÇANAKKALE Gelibolu MÜNİR MUSTAFA ÖZACAR

79 ÇANAKKALE Gelibolu Evreşe METİN PAŞALI

80 ÇANAKKALE Gelibolu Kavakköy NECATİ KOPÇA

81 ÇANAKKALE Merkez Kepez Ö. FARUK MUTAN

82 ÇANKIRI TANER KARAGÖZ

83 ÇANKIRI Ilgaz MUZAFFER ÇAVDAR

84 ÇANKIRI Kızılırmak BİLAL DURMAZ

85 ÇANKIRI Kurşunlu CİHAT IŞIK

86 ÇANKIRI Şabanözü AHMET ALPAY

87 ÇORUM Kargı HİLMİ SARIKAYA

88 ÇORUM Oğuzlar ORHAN ATEŞ

89 ÇORUM Ortaköy Aşdağul DURSUN UZUNCA

90 ÇORUM Osmancık ALAATTİN UĞUR

91 ÇORUM Sungurlu CEMİL ÇOBANER

92 DENİZLİ Acıpayam İLHAN ÖZCAN

93 DENİZLİ Beyağaç RAMAZAN İRİOĞLU

94 DENİZLİ Çameli ÖZDEMİR ÖZDEMİR

95 DENİZLİ Güney NUSRET ERAYDIN

96 EDİRNE Havsa OĞUZ TEKİN

97 EDİRNE İpsala Esetçe İBRAHİM ÖRS

98 EDİRNE İpsala Yenikarpuzlu BİLGİN ATLI

99 EDİRNE Keşan Beğendik MUHAMMET ÖRNEK

100 EDİRNE Keşan Yenimuhacir RECEP ORDU

101 EDİRNE Lalapaşa AYHAN GÜNAY

102 EDİRNE Meriç EROL DÜBEK

103 EDİRNE Süloğlu MEHMET ORMANKIRAN (EY)

104 EDİRNE Uzunköprü Kırcasalih SUAT KARAKAŞ

105 ERZURUM Çat ARİF HİKMET KILIÇ

106 GAZİANTEP İslahiye MUSTAFA KÖSE

107 GAZİANTEP Karkamış METİN GÖĞEBAKAN

108 GİRESUN KERİM AKSU

109 GİRESUN Bulancak FATMA CEVAHİR KARAİBRAHİM CANİK

110 GİRESUN Espiye GÖKMEN MEMİŞ

111 GİRESUN Espiye Soğukpınar İBRAHİM AKGÜN

112 GİRESUN Eynesil NİHAT GÖKALP

113 GİRESUN Eynesil Ören BEKİR ASLAN

114 GİRESUN Görele FİKRİ BİLGE (EY)

115 GİRESUN Keşap METİN ÖZTÜRK

116 GİRESUN Piraziz HÜSEYİN GÖRGÜLÜOĞLU (EY)

117 GİRESUN Şebinkarahisar OKTAY ALP

118 GİRESUN Tirebolu BURHAN TAKIR

119 GİRESUN Yağlıdere KADEM ÖZBAY

120 GÜMÜŞHANE CEM KÖKSAL

121 GÜMÜŞHANE Kelkit ALİ ÇETİN ÖZDEMİR

122 GÜMÜŞHANE Şiran SERVET KILIÇ

123 HATAY Antakya RAMİZ PARLAR

124 HATAY Kumlu EKREM BALDIRAN

125 HATAY Samandağ MİTHAT NEHİR

126 ISPARTA LÜTFİ ÇAKMAKCI

127 ISPARTA Aksu ALİ KAYA

128 ISPARTA Eğirdir ADEM KAYAN

129 ISPARTA Eğirdir Sarıidris HÜSEYİN PALA

130 ISPARTA Gönen HÜSEYİN KAYA

131 ISPARTA Gönen Güneykent EYÜP ERSOY

132 ISPARTA Keçiborlu TURGUT SOYKAN

133 ISPARTA Keçiborlu Senir DURMUŞ DURAK

134 ISPARTA Merkez Savköy İBRAHİM KAYKAÇ

135 ISPARTA Sütçüler MEHMET SARIŞAHİN

136 ISPARTA Yalvaç Hüyüklü HASAN HÜSEYİN SOMUNCU

137 ISPARTA Yenişarbademli MUSTAFA ERDEM

138 MERSİN Mut ASLAN KÜÇÜK

139 KARS Arpaçay ENVER AKKAYA

140 KARS Sarıkamış YAVUZ BİLDİK

141 KARS Selim BURHAN ŞENTÜRK

142 KARS Susuz ALİ YEĞİN

143 KASTAMONU Abana ŞEVKET YAZGAN

144 KASTAMONU Daday HASAN FEHMİ TAŞ

145 KASTAMONU Pınarbaşı KEMAL SOMUNCU

146 KASTAMONU Seydiler ESAT BODUR

147 KASTAMONU Taşköprü RAŞİT TÜLÜ

148 KIRKLARELİ Babaeski Karahalil GÜRKAN GÜNDAĞ

149 KIRKLARELİ Demirköy İğneada TAHİR IŞIK

150 KIRKLARELİ Lüleburgaz Büyükkarıştıran ERTUĞRUL ÇAMLICA

151 KIRKLARELİ Lüleburgaz Evrensekiz MUSTAFA NALBANT

152 KIRKLARELİ Merkez İnece ŞAHABETTİN VARDAR

153 KIRKLARELİ Merkez Kavaklı İNCİ TUNÇ

154 KIRKLARELİ Merkez Üsküp ZEKİ SAYİN

155 KIRKLARELİ Pınarhisar MUSTAFA CİNGÖZ

156 KIRKLARELİ Pınarhisar Kaynarca SERDAR TÜRKER

157 KIRKLARELİ Vize ERCAN ÖZALP

158 KIRŞEHİR Akpınar MEHMET AKAT

159 KIRŞEHİR Boztepe MURAT DALGALI

160 KOCAELİ Başiskele AYSUN KILINÇ

161 KOCAELİ Çayırova TİMUR KOÇ (EY)

162 KOCAELİ Darıca C. GÜÇER HAMŞİOĞLU (EY)

163 KOCAELİ Derince HAKAN SAVAŞ (EY)

164 KOCAELİ Dilovası ERCAN DALKILIÇ

165 KOCAELİ Gölcük TURAN DUMLU (EY)

166 KOCAELİ İzmit M. SEFA SİRMEN (EY)

167 KOCAELİ Karamürsel MUSTAFA ASIM UĞURLU

168 KOCAELİ Kartepe YAŞAR SÖNMEZ (EY)

169 KOCAELİ Körfez REŞAT BAŞAR (EY)

170 KONYA Akören ALİ FINDIK

171 KONYA Beyşehir FİKRİ TOKGÖZ

172 KONYA Derbent İSMAİL FİDAN

173 KONYA Hüyük AHMET REFİK ŞENÖNDER

174 KONYA Karapınar AHMET SEZER

175 KONYA Meram MEHMET LATİF ÇAĞIR

176 KONYA Selçuklu HÜSEYİN YAĞCI

177 KONYA Tuzlukçu NURETTİN AKBOĞA

178 KÜTAHYA Altıntaş SITKI YÜZÜAK

179 MALATYA HAKAN İNCİ

180 MALATYA Arapgir HÜSEYİN AKŞAHİN

181 MALATYA Arguvan MEHMET KIZILDAŞ (EY)

182 MALATYA Doğanşehir İBRAHİM KARAMAN

183 MALATYA Doğanyol ABDULLAH BAYRAM

184 MALATYA Kale ŞEFİK İPEK

185 MALATYA Yeşilyurt HULUSİ PORGALI

186 MANİSA Şehzadeler MUSA SEMİH BALABAN (EY)

187 MANİSA Yunusemre ALİ ARSLAN (EY)

188 MANİSA Demirci ŞERİF AKMEŞE

189 MANİSA Gördes HÜSEYİN TOKUÇ

190 MANİSA Saruhanlı MUHARREM EKİCİ

191 MANİSA Selendi MEHMET CIMIK

192 MANİSA Soma BAHRİ YILMAZ (EY)

193 K.MARAŞ Andırın NAİM ÇETİN

194 K.MARAŞ Ekinözü FATİH VİCDAN

195 K.MARAŞ Nurhak AHMET AKKUŞ (EY)

196 K.MARAŞ Pazarcık KAMİL DALKARA

197 MARDİN Dargeçit MUSTAFA BULUT

198 MUĞLA Seydikemer ALİM KARACA

199 MUĞLA Bodrum MEHMET KOCADON

200 MUĞLA Kavaklıdere MEHMET KEMİKSİZ

201 MUĞLA Köyceğiz SALİH ERBAY

202 NEVŞEHİR SERKAN SAĞLAMER

203 NEVŞEHİR Avanos Çalış ALİ TEMİZ

204 NEVŞEHİR Avanos Özkonak AHMET UYULUR

205 NEVŞEHİR Merkez Uçhisar İBRAHİM DAĞTEKİN

206 NİĞDE Altunhisar Karakapı RAMAZAN ERTANE

207 NİĞDE Bor Kemerhisar BEYTULLAH KİRAZCI

208 NİĞDE Çiftlik YUSUF ÖCAL

209 NİĞDE Çiftlik Bozköy YALÇIN TEKELİ

210 NİĞDE Çiftlik Divarlı SAMİ ÇAKMAK

211 NİĞDE Merkez Aktaş YAŞAR ÇAMUR

212 NİĞDE Merkez Bağlama MUAMMER AVŞAR

213 NİĞDE Merkez Gümüşler ŞABAN BAYRAKTAR

214 NİĞDE Merkez Karaatlı EROL YILMAZ

215 NİĞDE Merkez Kiledere ABDURRAHMAN DEMİRBAŞ

216 NİĞDE Merkez Konaklı ERDAL ALTIN

217 NİĞDE Merkez Yeşilgölcük HAKKI ŞENGÜL

218 ORDU SEYİT TORUN

219 ORDU Gölköy RECEP KARAAHMETOĞLU

220 ORDU Gülyalı AHMET CÖRÜT

221 ORDU Korgan TURAN ATEŞ

222 ORDU Kumru İHSAN CAYAK

223 ORDU Ulubey SAMİ TORUN

224 RİZE Hemşin BAŞAR CUMHUR

225 SAMSUN Alaçam RASİM ŞAHİN

226 SAMSUN Asarcık BÜLENT BASKIN

227 SAMSUN Atakum METİN BURMA

228 SAMSUN Bafra KEMAL ÜNLÜ

229 SAMSUN Çarşamba SİNAN YAŞAR

230 SAMSUN Kavak MUHİTTİN ŞAHİN

231 SAMSUN Tekkeköy HAYATİ TEKİN

232 SAMSUN Terme SALİH BORA MUTLU

233 SAMSUN Yakakent BURHAN BAYRAKDAR

234 SİİRT Pervari ŞEVKİ BEYTEKİN

235 SİNOP BAKİ ERGÜL

236 SİNOP Ayancık SEYHAN SARISOY (EY)

237 SİNOP Dikmen SAİM İSTANBULLU

238 SİNOP Erfelek MUZAFFER ŞİMŞEK

239 SİNOP Gerze OSMAN BELOVACIKLI

240 SİVAS GÜLÜMSER HEPER

241 SİVAS Altınyayla Deliilyas HAYATİ AKBULUT

242 SİVAS Gemerek FİKRET SAVAŞ

243 SİVAS Gemerek Çepni HURŞİT İMREN

244 SİVAS Şarkışla KADİM ÖZTÜRK

245 SİVAS Zara HÜSAMETTİN GÜRSOY

246 TOKAT Almus Gölgeli SALİH AYKUT

247 TOKAT Niksar YASEMİN YILDIRIM

248 TOKAT Pazar HALİL İBRAHİM DOĞAN

249 TRABZON Beşikdüzü RAMİS UZUN

250 TRABZON Düzköy ABİDİN ÇELİK

251 TRABZON Maçka ERTUĞRUL GENÇ

252 TRABZON Tonya HASAN KALYONCU

253 TUNCELİ Çemişgezek AHMET ŞADAN ERSOY

254 TUNCELİ Mazgirt HAYDAR DOĞAN

255 TUNCELİ Mazgirt Akpazar CEMAL BULUT

256 TUNCELİ Nazımiye CAFER KIRMIZIÇİÇEK

257 UŞAK Banaz TAHSİN ERDEM

258 UŞAK Eşme AHMET YILDIRIM

259 UŞAK Karahallı NİHAT SÜZEK

260 UŞAK Ulubey ALİ RIZA ADA

261 YOZGAT Çandır BÜLENT ORHAN

262 YOZGAT Çayıralan ÇAKMAK ÇETİN

263 YOZGAT Sorgun Bahadın DİLAVER ÖZCAN

264 AKSARAY DOĞAN KOŞAR

265 AKSARAY Ağaçören NEVZAT AYDIN

266 AKSARAY Gülağaç Demirci METİN BOZLAK

267 AKSARAY Güzelyurt Selime SEFER ÖZDEMİR

268 AKSARAY Merkez Sağlık FİKRET İŞERİ

269 AKSARAY Merkez Taşpınar CİHAN YÜKSEL

270 AKSARAY Merkez Yeşiltepe TAHSİN ÇELİK

271 KARAMAN MERİH ÜNVER

272 KARAMAN Sarıveliler Göktepe OSMAN TALAY

273 KARAMAN Ermenek Kazancı UĞUZ TEKİN

274 KIRIKKALE Keskin HAŞMET AYTAÇ

275 KIRIKKALE Sulakyurt TARIK KAYA

276 KIRIKKALE Yahşihan OSMAN ERSAYAR

277 BARTIN Merkez Kozcağız ESAT BİLSİN

278 YALOVA Altınova Kaytazdere ALİ KANGAL

279 YALOVA Altınova Subaşı MUSA KUŞ

280 YALOVA Armutlu ABDULLAH GENCER

281 YALOVA Çınarcık AVNİ KURT (A)

282 YALOVA Çınarcık Koru KAMİL YAMAN

283 YALOVA Çiftlikköy METİN DAĞ

284 KARABÜK Ovacık ÜNAL GÜLEM

285 KİLİS Polateli MUSTAFA POLAT

286 OSMANİYE HAYDAR AKTÜRK

287 OSMANİYE Bahçe HÜLYA SAĞLAM

288 OSMANİYE Düziçi ALPER ÖNER (EY)

289 OSMANİYE Kadirli AYTUN GÜNDEŞLİOĞLU

290 OSMANİYE Düziçi Yarbaşı MUSTAFA GÜZEL

291 DÜZCE Akçakoca FİKRET ALBAYRAK

292 DÜZCE Çilimli CEMİL TINAZ

293 DÜZCE Merkez Beyköy HİLMİ SAYAR

294 DÜZCE Yığılca BÜNYAMİN ŞAHİN.

22 Aralık 2013 Tarihinde Yapılan PM Toplantısında Oylanarak Kabul Edilen Belediye Başkan Adayları ise şöyle:

İL İLÇE BELDE ADAYIN ADI SOYADI

1 ADANA Karataş BOĞAÇHAN ÜNAL

2 ADANA Pozantı ABDULKERİM ÖZKUL

3 ADANA Seyhan ZEYDAN KARALAR

4 ADIYAMAN Besni FAHRİ SERTER

5 ADIYAMAN Besni Çakırhüyük MİTHAT ÇETİN

6 ADIYAMAN Besni Kesmetepe VAKKAS ACAR

7 ADIYAMAN Besni Köseceli AYDIN ÜNAL

8 ADIYAMAN Çelikhan MEHMET HANEFİ KALKAN

9 ADIYAMAN Gölbaşı YUSUF ÇÖPLÜ

10 ADIYAMAN Sincik RAMAZAN ŞAHİN

11 ADIYAMAN Tut CEMAL AVCI

12 AFYONKARAHİSAR Çay YAŞAR ÇENGEL

13 AFYONKARAHİSAR Dinar Tatarlı MUSA KAYER

14 AFYONKARAHİSAR Emirdağ MEHMET PALA

15 AFYONKARAHİSAR İhsaniye TUNAY TÜRKMEN

16 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Kayıhan HASAN ÇALIKUŞU

17 AFYONKARAHİSAR Merkez Çıkrık HASAN KAMIŞ

18 AFYONKARAHİSAR Merkez Değirmenayvalı UMMUHAN ÖZPINAR

19 AFYONKARAHİSAR Merkez Fethibey AHMET ÖZÇELİK

20 AFYONKARAHİSAR Merkez Gebeceler RECEP HOŞ

21 AFYONKARAHİSAR Merkez Sülümenli ZEKERİYA GÖKMEN

22 AFYONKARAHİSAR Sandıklı AHMET ÖZAYDIN

23 AFYONKARAHİSAR Sandıklı Akharım SEVİM ÖZDEMİR

24 AFYONKARAHİSAR Şuhut Karadilli RAMAZAN SARIKAYA

25 AĞRI İHSAN ÇAĞA

26 AĞRI Hamur ADİL ORUÇ

27 AMASYA İLYAS AYIK

28 AMASYA Göynücek HASAN AKKAYA

29 AMASYA Gümüşhacıköy ZEHRA ÖZYOL

30 AMASYA Merkez Ziyaret MEHMET GEÇGEN

31 AMASYA Taşova MUSTAFA KORKMAZ

32 ANKARA MANSUR YAVAŞ

33 ANKARA Etimesgut MEHMET YULA

34 ANKARA Mamak ÇOŞKUN TORUN

35 ANKARA Nallıhan FERİDUN GÜNGÖR

36 ANKARA Polatlı TUFAN VURAL

37 ANTALYA MUSTAFA AKAYDIN

38 ANTALYA Akseki MEHMET GÖLCÜ

39 ANTALYA Aksu CENGİZ ALDEMİR

40 ANTALYA Gazipaşa CEM BURAK ÖZGENÇ

41 ANTALYA Gündoğmuş SAMİ YÜKSEL

42 ANTALYA İbradi SERKAN KÜÇÜKKURU

43 ANTALYA Kepez ERDAL ÖNER

44 ANTALYA Korkuteli HÜSEYİN ÇİL

45 ANTALYA Kumluca İSA GÜZEL

46 ARTVİN EMİN ÖZGÜN

47 ARTVİN Borçka ARİF SOLMAZ

48 ARTVİN Hopa Kemalpaşa ERGUN AKÇİÇEK

49 ARTVİN Murgul MEHMET YILDIRIM

50 ARTVİN Şavşat MEHMET NACİ KÖROĞLU

51 AYDIN ÖZLEM ÇERÇİOĞLU

52 AYDIN Efeler MESUT ÖZAKCAN

53 AYDIN Bozdoğan SALİM TÜMER APAYDIN

54 AYDIN Buharkent HÜSAMETTİN BAŞOĞLU

55 AYDIN Çine ENVER SALİH DİNÇER

56 AYDIN Didim MÜMİN KAMACI

57 AYDIN Germencik AHMET YAVAŞOĞLU

58 AYDIN İncirliova FADİME ORBAY

59 AYDIN Karacasu MUSTAFA BÜYÜKYAPICI

60 AYDIN Karpuzlu YILMAZ BAKKAL

61 AYDIN Koçarlı MUTLU ÖZTÜRK

62 AYDIN Kuyucak ALİ ULVİ AKOĞLU

63 AYDIN Nazilli FERDA ÇAĞLAR ERKUT

64 AYDIN Söke SÜLEYMAN TOYRAN

65 AYDIN Sultanhisar OSMAN YILDIRIMKAYA

66 AYDIN Yenipazar MEHMET YÜSRAN ERDEN

67 BALIKESİR SAMİ SÖZAT

68 BALIKESİR Ayvalık RAHMİ GENCER

69 BALIKESİR Balya DÜNDAR CENGİZ

70 BALIKESİR Bandırma DURSUN MİRZA

71 BALIKESİR Gömeç MELİH BAĞCI

72 BALIKESİR Gönen HAYATİ KÖSE

73 BALIKESİR Havran NECMİ DÖNMEZ

74 BALIKESİR İvrindi AYDIN CİHAN

75 BALIKESİR Kepsut MURAT KARAKOYUN

76 BALIKESİR Marmara ALİ AKSU

77 BİLECİK SUNGUR TURAN

78 BİLECİK Bozüyük METİN TORUN

79 BİLECİK İnhisar OSMAN EROL

80 BİLECİK Merkez Bayırköy RAKİN ÇAKIR

81 BİLECİK Merkez Vezirhan MEHMET DUYMUŞ

82 BİLECİK Osmaneli HAYATİ ZAT

83 BİLECİK Pazaryeri İLYAS DİRİK

84 BİLECİK Söğüt İSMET TUNCA

85 BİNGÖL Kığı YILMAZ GÜNDÜZ

86 BİNGÖL Merkez Sancak HÜSEYİN BATUGE

87 BİNGÖL Yayladere MÜSLİM ERGÜN

88 BİNGÖL Yedisu AKİF AÇIKYER

89 BİTLİS KEMAL UÇAR

90 BİTLİS Adilcevaz TURAN SUBAŞI

91 BİTLİS Hizan ERCAN TEKİN

92 BOLU Gerede BEKİR UZUN

93 BOLU Göynük NİGAR TÜRKSOY

94 BOLU Mudurnu MEHMET İNEGÖL

95 BOLU Seben M. İHSAN ŞAHİN

96 BOLU Yeniçağa BİROL GÜREL

97 BURDUR Çavdır Söğüt BAYRAM KILIÇ

98 BURDUR Gölhisar ÜNAL IŞILDAR

99 BURDUR Karamanlı MEHMET ÖZGER

100 BURSA NECATİ ŞAHİN

101 BURSA Büyükorhan AHMET KAMAÇ

102 BURSA Gemlik İBRAHİM TALAN

103 BURSA Gürsu SEYFİ EROL

104 BURSA Harmancık ALİ ARIKAN

105 BURSA İznik KENAN KARAKAŞ

106 BURSA Karacabey AYHAN KUTKU

107 BURSA Keles İSMAİL ORUÇ

108 BURSA Kestel MUSTAFA KURTOĞLU

109 BURSA Mudanya HAYRİ TÜRKYILMAZ

110 BURSA M.Kemalpaşa MEHMET KÜÇÜKAŞIK

111 BURSA Nilüfer MUSTAFA BOZBEY

112 BURSA Orhangazi CELAL SAYIN

113 BURSA Osmangazi ERKAN AYDIN

114 BURSA Yenişehir HASAN KOCATÜRK

115 BURSA Yıldırım RAMAZAN ALTINÖZ

116 ÇANAKKALE ÜLGÜR GÖKHAN

117 ÇANAKKALE Biga Gümüşçay MEHMET TAMER ERGÜN

118 ÇANAKKALE Bozcaada HAKAN CAN YILMAZ

119 ÇANAKKALE Çan TURGUT ÇETİN

120 ÇANAKKALE Ezine HALİL BÜYÜKEROL

121 ÇANAKKALE Gökçeada KORAY YÜCEL

122 ÇANAKKALE Lapseki AYHAN İNAN

123 ÇANAKKALE Lapseki Umurbey ALİ ÖNER

124 ÇANKIRI Çerkeş ERDOĞAN ÇUBUKÇUOĞLU

125 ÇORUM Mecitözü ÜNAL YAVUZ

126 DENİZLİ Merkezefendi ARİF BALKANAY

127 DENİZLİ Pamukkale (Akköy) İBRAHİM VURAL

128 DENİZLİ Baklan ALİ BEŞPARMAKKAYA

129 DENİZLİ Bekilli MUSTAFA BAŞKAFA

130 DENİZLİ Bozkurt BİRSEN ÇELİK

131 DENİZLİ Buldan MUSTAFA GÜLBAY

132 DENİZLİ Çal AHMET HAKAN

133 DENİZLİ Çardak ALİ ALTINER

134 DENİZLİ Çivril İ. HAKKI ASLAN

135 DENİZLİ Honaz MEVLÜT KURBAN

136 DENİZLİ Kale MEHMET ÇELİMLİ

137 DENİZLİ Sarayköy RIFAT KAPANCIOĞLU

138 DENİZLİ Serinhisar HÜSEYİN GEMİ

139 DİYARBAKIR AHMET AY

140 DİYARBAKIR Bağlar İKRAM YAĞAR

141 DİYARBAKIR Bismil İHSAN ASLAN

142 DİYARBAKIR Silvan ADNAN ÖNCÜ

143 EDİRNE İpsala CELAL TETİK

144 EDİRNE Meriç Subaşı ERSÖZ ZÜMBÜL

145 EDİRNE Uzunköprü ENİS İŞBİLEN

146 ELAZIĞ HAMZA SORGUCU

147 ELAZIĞ Alacakaya NAZMİ GÜRBÜZ

148 ELAZIĞ Baskil ALİ TURSUN

149 ELAZIĞ Maden OSMAN GÜNAL

150 ELAZIĞ Sivrice METİN ÖZTÜRK

151 ERZİNCAN METİN ÇANAKCI

152 ERZİNCAN Çayırlı TUNCAY AKSÜNGER

153 ERZİNCAN Merkez Çukurkuyu AYDIN KURT

154 ERZİNCAN Merkez Demirkent BÜLENT MUMCU

155 ERZİNCAN Merkez Kavakyolu BİNALİ YİĞİTOĞLU

156 ERZİNCAN Merkez Yaylabaşı TAHİR ÇOBAN

157 ERZİNCAN Otlukbeli YAŞAR ÇETİNER

158 ERZİNCAN Refahiye AHMET YUMAK

159 ERZİNCAN Tercan MEHMET ALİ AYDIN

160 ERZİNCAN Tercan Altunkent (Kargın) UĞUR KARATAŞ

161 ERZİNCAN Tercan Mercan KEMAL OKUMUŞ

162 ERZİNCAN Üzümlü GÖKHAN CANBABA

163 ERZURUM ABDULKADİR DEMİRCİ

164 ERZURUM Aşkale VEYSEL KETEN

165 ERZURUM Aziziye ÜSTÜNER KARACAOĞLU

166 ERZURUM Horasan AYDIN TEMELLİ

167 ERZURUM İspir KENAN EFE

168 ERZURUM Karaçoban ALİHAN IŞIK

169 ERZURUM Karayazı FUAT AYDIN

170 ERZURUM Narman FEHMİ BEDİR

171 ERZURUM Oltu CEVAT KAMACI

172 ERZURUM Olur NURHAYAT ÜST

173 ERZURUM Palandöken EDİP CENGİZ

174 ERZURUM Pasinler ÖZER PEHLİVAN

175 ERZURUM Pazaryolu BAYRAM ALİ ÖZTÜRK

176 ERZURUM Tekman HABİP ULUTÜRK

177 ERZURUM Tortum MEHMET BÜYÜKARSLAN

178 ERZURUM Yakutiye BÜLENT BABA

179 ESKİŞEHİR YILMAZ BÜYÜKERŞEN

180 ESKİŞEHİR Alpu GÜRBÜZ GÜLLER

181 ESKİŞEHİR Beylikova YALÇIN KOMŞU

182 ESKİŞEHİR Çifteler SABAHATTİN ÇARKACI

183 ESKİŞEHİR Günyüzü ESE YILDIZ

184 ESKİŞEHİR Han ERDAL ŞANLI

185 ESKİŞEHİR İnönü İSMAİL KARAKÖSE

186 ESKİŞEHİR Mahmudiye İSHAK GÜNDOĞAN

187 ESKİŞEHİR Mihalgazi MEHMET BALİ

188 ESKİŞEHİR Mihalıcçık İSMAİL HAKKIYAVUZ

189 ESKİŞEHİR Odunpazarı KAZIM KURT

190 ESKİŞEHİR Sarıcakaya NECDET ÇEKİN

191 ESKİŞEHİR Seyitgazi MESUT ATLI

192 ESKİŞEHİR Sivrihisar FİKRET ASLAN

193 ESKİŞEHİR Tepebaşı AHMET ATAÇ

194 GAZİANTEP AKİF EKİCİ

195 GAZİANTEP Araban HÜSEYİN KILIÇ

196 GAZİANTEP Nizip ÖNDER ALKURT

197 GAZİANTEP Oğuzeli UFUK MARAŞ

198 GAZİANTEP Yavuzeli ALİ SAKAR

199 GİRESUN Bulancak Aydındere DURSUN KARAHASAN

200 GİRESUN Çanakçı ALİ ERAY

201 GİRESUN Görele Çavuşlu GÖKHAN KIDIK

202 GİRESUN Güce MUSTAFA USTA

203 HATAY LÜTFÜ SAVAŞ

204 HATAY Altınözü HÜSEYİN SANSA

205 HATAY Dörtyol METEHAN DUDUOĞLU

206 HATAY Reyhanlı İBRAHİM DURMUŞ

207 ISPARTA Gelendost LOKMAN KUMCU

208 ISPARTA Şarkikaraağaç MEHMET EMİN AKYOL

209 ISPARTA Şarkikaraağaç Çiçekpınar AYŞE ŞERİFOĞLU

210 ISPARTA Uluborlu HÜSEYİN YETKİN

211 ISPARTA Yalvaç MEVLÜT DANACI

212 MERSİN MACİT ÖZCAN

213 MERSİN Anamur MEHMET SUPHİ ALP

214 MERSİN Aydıncık FERHAT CİN

215 MERSİN Bozyazı EMRAH OĞUL

216 MERSİN Çamlıyayla SELAHATTİN AKKUYU

217 MERSİN Silifke MUSTAFA TURGUT

218 MERSİN Tarsus HALUK BOZDOĞAN

219 MERSİN Yenişehir İBRAHİM GENÇ

220 İSTANBUL MUSTAFA SARIGÜL

221 İZMİR AZİZ KOCAOĞLU

222 İZMİR Bayındır ARDAHAN TOTUK

223 İZMİR Tire TAYFUR ÇİÇEK

224 KARS NAİF ALİBEYOĞULLARI

225 KASTAMONU Azdavay ARİF UĞUR DEMİRCİ

226 KASTAMONU Bozkurt İSMAİL YAZAN

227 KASTAMONU Cide MEHMET EŞREF MUTLU

228 KASTAMONU Çatalzeytin MUSTAFA MESUT KARA

229 KASTAMONU Hanönü YILMAZ KARAKOÇ

230 KASTAMONU Küre İBRAHİM AYDIN

231 KAYSERİ OSMAN ÇİLSAL

232 KAYSERİ Bünyan İBRAHİM MARZIOĞLU

233 KAYSERİ Develi BURAK İSTANBULLU

234 KAYSERİ Felahiye İSMET GÜRSEL KISIR

235 KAYSERİ Melikgazi UĞUR SETEN

236 KAYSERİ Pınarbaşı SALİM DOĞAN

237 KAYSERİ Sarıoğlan MEHMET BAYRAKLI

238 KAYSERİ Sarız ÖMER FARUK ELOĞLU

239 KAYSERİ Tomarza MEHMET ERDOĞAN

240 KAYSERİ Yahyalı MEHMET ACARBAŞ

241 KAYSERİ Yeşilhisar MEHMET HARMANCI

242 KIRKLARELİ Babaeski ABDULLAH HACI

243 KIRKLARELİ Kofçaz MEHMET BALCI

244 KIRKLARELİ Lüleburgaz Ahmetbey MUSTAFA ALTINTAŞ

245 KIRKLARELİ Pehlivanköy MUSTAFA GÜR

246 KIRKLARELİ Vize Çakıllı HALİL SOYASLAN

247 KIRKLARELİ Vize Kıyıköy ERTAN BACAZ

248 KIRŞEHİR Çiçekdağı HAŞİM KAYA

249 KIRŞEHİR Kaman Kurancılı YILMAZ ŞAHİN

250 KOCAELİ TAHSİN TARHAN

251 KOCAELİ Gebze YAKUP YILMAZ

252 KOCAELİ Kandıra İSMAİL SARICA

253 KONYA Akşehir LÜTFİ ÇELEBİ

254 KONYA Bozkır AYŞE KADIOĞLU

255 KONYA Doğanhisar ZEKİ BÜCÜK

256 KONYA Ereğli KÖKSAL FİLORİNALI

257 KONYA Halkapınar GÜRBÜZ ERYILMAZ

258 KONYA Kadınhanı MEVLÜT ÇANKAYA

259 KONYA Karatay DURMUŞ ÖZATA

260 KONYA Sarayönü İSMAİL TEZGEL

261 KONYA Seydişehir MUZAFFER ÖZDEMİR

262 KONYA Taşkent HİKMET ÖZBEK

263 KÜTAHYA Çavdarhisar İSHAK DALKILIÇ

264 KÜTAHYA Domaniç METİN SAĞLAM

265 KÜTAHYA Simav Demirci TURHAN SÜMER

266 KÜTAHYA Şaphane RASİM DAŞHAN

267 MALATYA Akçadağ HASAN SAKLI

268 MALATYA Kuluncak ETHEM KÖRÜKMEZ

269 MANİSA ÖZGÜR ÖZEL

270 MANİSA Alaşehir HASAN HÜSEYİN UYSAL

271 MANİSA Gölmarmara ERDAL ZİYAN

272 MANİSA Kırkağaç ÖZCAN KAÇAR

273 MANİSA Salihli MUSTAFA UĞUR OKAY

274 MANİSA Sarıgöl YUSUF ÖZKAN

275 MANİSA Turgutlu CENGİZ ULMAN

276 K.MARAŞ ÜNAL ATEŞ

277 K.MARAŞ Dulkadiroğlu ALİ ZABUN

278 K.MARAŞ Onikişubat ÜLKÜ EREN

279 K.MARAŞ Afşin SELÇUK GÖKDOĞAN

280 K.MARAŞ Çağlayancerit ALİ ELAGÖZ

281 K.MARAŞ Elbistan DOĞAN SOYDAN

282 K.MARAŞ Türkoğlu ALİ ÇİFTÇİOĞLU

283 MUĞLA OSMAN GÜRÜN

284 MUĞLA Menteşe BAHATTİN GÜMÜŞ

285 MUĞLA Dalaman MUHAMMET ŞAŞMAZ

286 MUĞLA Fethiye KERAMETTİN YILMAZ

287 MUĞLA Marmaris MUHAMMET ALİ ACAR

288 MUĞLA Milas MUHAMMET TOKAT

289 MUĞLA Ortaca HASAN KARAÇELİK

290 MUĞLA Ula ÜMİT KARAASLAN

291 MUŞ NECİP BİNGÖL

292 NEVŞEHİR Avanos İSMET İNCE

293 NEVŞEHİR Derinkuyu NİHAT ÇİÇEK

294 NEVŞEHİR Gülşehir İMDAT KAYAHARMAN

295 NEVŞEHİR Hacıbektaş ALİ RIZA SELMANPAKOĞLU

296 NEVŞEHİR Merkez Göreme HALİL ÖZBEK

297 NİĞDE FAHRİ EKER

298 NİĞDE Altunhisar HİKMET BİLCAN

299 NİĞDE Bor EKREM SOYLU

300 NİĞDE Bor Bahçeli ERDEM AL

301 NİĞDE Çamardı MUSTAFA EMİROĞLU

302 NİĞDE Çiftlik Azatlı ŞAHİN POLAT

303 NİĞDE Merkez Değirmenli RECEP DİNÇER

304 NİĞDE Merkez Dündarlı ŞÜKRÜ BERGAMA

305 NİĞDE Merkez Edikli METİN ÖZTÜRK

306 NİĞDE Merkez Sazlıca HALİL ÖZYUVA

307 NİĞDE Merkez Yıldıztepe METİN AKGÜMÜŞ

308 NİĞDE Ulukışla OSMAN DURU

309 ORDU Çamaş MAZHAR GÜMÜŞ

310 ORDU Fatsa ZEKİ ULVİ SÜVARİOĞLU

311 ORDU Gürgentepe HALİS BAYKARA

312 ORDU İkizce ENVER SEKMEN

313 ORDU Mesudiye İ. FEVZİ ÜNAL

314 ORDU Ünye İSA MARAL

315 RİZE MİNE ORHAN

316 RİZE Ardeşen TAHSİN OCAKLI

317 RİZE Çamlıhemşin DEMET AKAY

318 RİZE Çayeli AYHAN GÜMÜŞLER

319 RİZE Pazar HİKMET HATIRNAZ

320 SAKARYA Arifiye ZEHRA GÖK

321 SAKARYA Geyve EROL AKYEL

322 SAKARYA Hendek AHMET SELAMİ KARAKADI

323 SAKARYA Karapürçek CELAL GÜNGÖR

324 SAKARYA Karasu AHMET ÖZKAN

325 SAKARYA Kocaali MİTHAT SARI

326 SAKARYA Sapanca TURAN FORTACI

327 SAKARYA Serdivan ATİLLA ALBUYUR

328 SAMSUN TARIK CENGİZ

329 SAMSUN Canik ENVER MERTOĞLU

330 SAMSUN Havza ERTAŞ ÇOBAN

331 SAMSUN İlkadım VEDAT YILMAZ

332 SAMSUN Salıpazarı HASAN DÜZENLİ

333 SAMSUN Vezirköprü BÜLENT TOKALIOĞLU

334 SİİRT ABDULVEHAP GALİP ÇAKMAK

335 SİİRT Kurtalan ERDAL KARATAŞ

336 SİİRT Merkez Gökçebağ MEHMET ŞİRİN AYDIN

337 SİİRT Şirvan MEHMET ALİ KOYUNCU

338 SİNOP Durağan MUSTAFA EKER

339 SİVAS Akıncılar NECATİ US

340 SİVAS Divriği HAKAN GÖK

341 SİVAS Gemerek Sızır NEVZAT GÖKSU

342 SİVAS İmranlı MÜSLİM GÜRBÜZ

343 SİVAS Ulaş HÜSEYİN GÜLKANAT

344 TEKİRDAĞ Ergene RASİM YÜKSEL

345 TEKİRDAĞ Kapaklı İRFAN MANDALI

346 TEKİRDAĞ Süleymanpaşa EKREM EŞKINAT

347 TEKİRDAĞ Çerkezköy VAHAP AKAY

348 TEKİRDAĞ Çorlu ÜNAL BAYSAN

349 TEKİRDAĞ Hayrabolu FEHMİ ALTAYOĞLU

350 TEKİRDAĞ Malkara ULAŞ YURDAKUL

351 TEKİRDAĞ Marmara Ereğlisi İBRAHİM UYAN

352 TEKİRDAĞ Muratlı NEBİ TEPE

353 TEKİRDAĞ Saray NAZMİ ÇOBAN

354 TEKİRDAĞ Şarköy SÜLEYMAN ALTINOK

355 TOKAT HADİYE ARDAHANLI

356 TOKAT Erbaa ARİF ŞERBETÇİ

357 TOKAT Merkez Çat NURİ BOYRAZ

358 TOKAT Merkez Çamlıbel ORHAN ERDOST

359 TOKAT Merkez Emirseyit EMİNE ALYÜZ

360 TOKAT Niksar Gürçeşme MACİT UÇAR

361 TOKAT Niksar Yazıcık TUNCER UZUNOĞLU

362 TOKAT Reşadiye ZEKİ ÇARDAK

363 TOKAT Sulusaray NURETTİN ÇATAK

364 TOKAT Turhal MUHSİN PEHLİVAN

365 TOKAT Turhal Şenyurt NAMIK ERTAN

366 TOKAT Yeşilyurt AHMET GÜR

367 TOKAT Zile MEHMET BAŞSEVİNÇ

368 TRABZON VOLKAN CANALİOĞULLARI

369 TRABZON Ortahisar NAZIM ÖZCAN

370 TRABZON Akçaabat ALİ TÜREN ÖZTÜRK

371 TRABZON Araklı ADNAN BEŞİR

372 TRABZON Dernekpazarı İBRAHİM AKBULUT

373 TRABZON Of EMEL SARAL

374 TRABZON Vakfıkebir EMİN ULUDÜZ

375 TRABZON Yomra HASAN ALİ ÇUVALCI

376 UŞAK Banaz Kızılcasöğüt ÖMER BİÇER

377 UŞAK Eşme Yeleğen FEVZİ KAYA

378 UŞAK Sivaslı NİHAT SAZLIGÖL

379 UŞAK Sivaslı Pınarbaşı NACİ AKYÜREK

380 UŞAK Sivaslı Tatar ALİ OSMAN ÇOBAN

381 YOZGAT SELAHATTİN KOŞTAN

382 YOZGAT Boğazlıyan ALİ AYIK

383 YOZGAT Sorgun Gülşehri NİHAT KARAMAN

384 ZONGULDAK Alaplı NURİ TEKİN

385 ZONGULDAK Alaplı Gümeli AHMET SAYDAM

386 ZONGULDAK Çaycuma BÜLENT KANTARCI

387 ZONGULDAK Çaycuma Filyos EROL ACAR

388 ZONGULDAK Çaycuma Karapınar AHMET AYDIN

389 ZONGULDAK Çaycuma Nebioğlu TEZCAN KAYABAŞLI

390 ZONGULDAK Çaycuma Perşembe İSMAİL İNAN

391 ZONGULDAK Çaycuma Saltukova ZERRİN GÜNEŞ

392 ZONGULDAK Devrek SONGÜL MALKOÇ

393 ZONGULDAK Devrek Çaydeğirmeni FİKRET ÇATAKLI

394 ZONGULDAK Ereğli HALİL POSBIYIK

395 ZONGULDAK Ereğli Gülüç MUSTAFA DEMİRTAŞ

396 ZONGULDAK Ereğli Kandilli MUSTAFA AYDIN

397 ZONGULDAK Gökçebey MEHMET ZEKİ KILINÇARSLAN

398 ZONGULDAK Gökçebey Bakacakkadı OKTAY ALBUZ

399 ZONGULDAK Kozlu DURSUN HAKKI YAYALAR

400 ZONGULDAK Merkez Beycuma ŞENDURAN ALTUNTAŞ

401 ZONGULDAK Merkez Çatalağzı ADNAN AKGÜN

402 ZONGULDAK Merkez Muslu SABAHATTİN ADIYAMAN

403 AKSARAY Gülağaç Saratlı NEDİM UĞUZ

404 AKSARAY Merkez Topakkaya HÜSEYİN BAYDİLLİ

405 BAYBURT HACI MUSTAFA AKKUŞ

406 BAYBURT Aydıntepe FATİH ERASLAN

407 KARAMAN Ayrancı YÜKSEL CANDAN

408 KARAMAN Başyayla MUSTAFA İPEK

409 KARAMAN Ermenek Güneyyurt SEHER GÜCAL

410 KARAMAN Kazımkarabekir SAMİ EVREN

411 KARAMAN Merkez Akçaşehir RAMAZAN KÜÇÜK

412 KARAMAN Sarıveliler ABDULLAH ÖZKAN

413 KIRIKKALE AHMET EROĞLU

414 KIRIKKALE Bahşılı CEMAL ŞARLIOĞLU

415 KIRIKKALE Balışeyh OSMAN NARİN

416 KIRIKKALE Çelebi ERDOĞAN EROL

417 KIRIKKALE Karakeçili YUSUF KEÇELİ

418 BATMAN ÇETİN KIZILBULUT

419 BATMAN Beşiri GENCO ÖZER

420 BATMAN Beşiri İkiköprü FARUK KIRMIZITAŞ

421 BATMAN Gercüş ŞERİF ÖNER

422 BATMAN Gercüş Kayapınar MENDERES GELİŞKEN

423 BATMAN Hasankeyf SEDA AĞAR

424 BATMAN Kozluk VEHBİ AĞAYA

425 BATMAN Merkez Balpınar KEMAL DEMİR

426 BARTIN M. RIZA YALÇINKAYA

427 BARTIN Kurucaşile HÜSEYİN SEVİM

428 BARTIN Merkez Hasankadı ŞEREF EMİROĞLU

429 BARTIN Ulus HÜSEYİN ULUS

430 BARTIN Ulus Abdipaşa MUHARREM KAYA

431 ARDAHAN METE ÖZDEMİR

432 ARDAHAN Çıldır NURETTİN AYGÜN

433 ARDAHAN Damal ERGİN ÖNAL

434 ARDAHAN Göle ALPER TOLGA ÖZTÜRK

435 ARDAHAN Hanak AYHAN BÜYÜKKAYA

436 IĞDIR ARAN KALAFAT

437 IĞDIR Aralık SELÇUK AYTEKİN

438 YALOVA VEFA SALMAN

439 YALOVA Altınova İSMAİL TOPRAK

440 YALOVA Çiftlikköy Taşköprü NEDRET GÜLEN

441 KARABÜK ERDAL DEMİR

442 KARABÜK Eflani ENVER SARAÇ

443 KİLİS ÖCAL BERK

444 KİLİS Elbeyli NAFİ KURT

445 OSMANİYE Hasanbeyli MUZAFFER PERÇEM

446 OSMANİYE Sumbas GAZİ ASLANDAĞ

447 OSMANİYE Sumbas Mehmetli HASAN EYVAZ

448 OSMANİYE Toprakkale İBRAHİM DEMİRCİ

449 DÜZCE BASRİ KARSLIOĞLU

450 DÜZCE Gölyaka SEYHAN EKŞİ

451 DÜZCE Gümüşova MUSTAFA BOSTAN.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0352 231 31 39 | Haber Yazılımı: CM Bilişim