• BIST 94.681
  • Altın 194,330
  • Dolar 4,7431
  • Euro 5,4916
  • Kayseri : 27 °C
  • Ankara : 26 °C
  • İstanbul : 29 °C

KINAŞ İNŞAAT YAŞANABİLİR MARKALI KONUTLAR…

KINAŞ İNŞAAT YAŞANABİLİR MARKALI KONUTLAR…
Türk İnşaat sektörü bilindiği gibi özellikle son iki yıldır altın çağını yaşıyor. Kınaş İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Muzaffer Kahraman ‘la yaptığımız söyleşi de bazı başlıklar ön plana çıkıyor. Muzaffer Kahraman sektörün içinde bulunduğu durumu
İnşaat sektörü diğer sektörlere öncülük ederken aynı zamanda ülke ekonomisinin lokomotifi olmuştur. Gerek ürettiği katma değer gerekse yarattığı istihdam imkânlarıyla ekonomimizin en önemli aktörlerinden biridir. Sektörümüz kendisine bağlı iki yüzden fazla alt sektörün ürettiği mal ve hizmete talep yaratan bir konumda olup yüz elli farklı meslek grubuna da destek olmaktadır. Bu durumda gelişmekte olan ülkeler için doğrudan ya da dolaylı etki oluşturma gücünü göstermektedir.

Türk İnşaat sektörü yakalamış olduğu Dünya ikinciliği ile uluslararası arenada aranan bir marka olmuştur. Genç ve dinamik nüfus yapısı, risk almayı seven girişimci kimliği ile de liderliğin en büyük adayıdır. Bu liderliğe giden yolda önümüzde duran bazı önemli sorunları da çözmüş olmamız gerekmektedir. Bunların en başında sektöre girişte hiçbir asgari koşulun bulunmaması ve buna bağlı kalitesiz üretimin neden olduğu itibar ve imaj kaybı geliyor. Haksız rekabete de sebep olan bu durumun çözümünde ise kurumsallaşma yatmaktadır. Kurumsallaşma adımlarını şirketlerimiz kararlı ve cesaretli bir şekilde atarlarsa bu imaj ve itibar erozyonunu hızlıca çözmüş olacağız. Yine kaliteli ve sürekli üretimi sağlamak adına da inşaat sektöründe mesleki eğitim ve sertifikasyon şarttır.

Kınaş İnşaat olarak firmamızın Kayseri’de Ticari itibarı en yüksek seviyededir. Bunun altında yatan etken 26 yıllık geçmişinde müşterilere sağladığı güvendir. Firmamız hep olduğu gibi görünmeye çalışmış büyüdükçe de mütevazı kimliğini kaybetmemiştir.

Kayseri’de Kınaş A.Ş. olarak şehrimizin yaşanabilir, sağlıklı, güvenli, huzurlu bir kent olabilmesi ve Kayseri halkının şehri ile övünebilmesi için marka kent olma yolunda katkı sağlamaya devam edeceğiz. Biz biliyoruz ki İstanbul’da ve Dünyada yapacağımız her doğru proje ülkemizin temsilini küresel anlamda daha başarılı kılacaktır, demiştir.

Konuyu sektördeki yeni gelişmelere getiren Muzaffer Kahraman Hemen hemen her sektörde değişim ve gelişim gösteren tüketici talepleri, konut sektöründe de aynı dönemden geçiyor.

Özellikle son zamanlarda sıkça duyar olduğumuz “MARKALI KONUT PROJESİ” kavramı artık konut sektörü üzerindeki değişim rüzgârlarını daha da arttırır bir hal alıyor.

Bilindiği gibi markalı konut projesi halk arasında bilinen genel tanımı ile sadece bir veya birkaç binanın yan yana inşasından ibaret olan projeler değil, sahip olduğu sosyal olanaklar ve daire sahiplerine yeni yaşam tarzı sunması olarak biliniyor. İstanbul’da birkaç yıldır konut sektöründe bu dönüşüm canlı olarak takip ediliyordu. Ancak yurdun diğer bölgelerinde halen klasik müteahhitlik mantığının devam ettiği görülüyordu, dedi.

Kahraman Kayseri’de konut sektöründe sürekli yenilikçi fikirleri Kayseri halkı ile tanıştıran Kınaş İnşaat da özellikle son bir yıldır ağırlığını tamamen markalı konut projelerine kaydırmış durumda. Şu anda Kınaş Vizyon, Kınaş Prestij ve Kınaş Safir olmak üzere üç farklı markalı konut projesini tüketicilerin beğenisine sunmuş bulunan Kınaş, Kayseri’deki konut projelerinin çıtasını da ciddi anlamda arttırmış bulunuyor.

Artık halkımızın konut edinirken çok farklı kriterleri dikkate aldığını, ödemiş olduğu bedelle sadece dört duvar bir daire almak yerine, daireyle birlikte fitness center, kafeterya, yüzme havuzu, güvenlik ve sosyal yaşam alanı gibi birçok imkânı da satın almak istediklerini bildirdi.

Bu gelişmeler doğrultusunda, kendilerinin de bugünden itibaren yapacakları projelerin büyük bir kısmının bu yapıda olacağını ifade etti. Bu kapsamda şu anda satışta olan üç adet markalı konut projelerine KINAŞ KORU projesi ile dördüncüsünü katmaya hazırlanan Kınaş İnşaat, Kınaş Koru projesinin de diğer üç proje gibi büyük ilgi ve talep göreceğine kesin gözüyle bakıyor…

Kınaş İnşaat yapmakta olduğu markalı konut projeleriyle ses getirdiği gibi Kınaş Finans sistemi ile de çok büyük bir yeniliği tüketicilerine sunuyor. Vade farksız 60 aya varan taksit imkânları tüketicilerin banka sistemine girmeden konut sahibi olmasına ve hayallerindeki dairelerine kolayca kavuşmalarına olanak veriyor.

Özellikle geçirilen dört yıllık süreç Kınaş müşterileri açısından marka değerinin ne derece önemli olduğunu tekrar gözler önüne seriyor. Bu süreçte Kınaş ’tan daire alan müşteriler bu yatırımlarının meyvelerini topluyor. Kınaş müşterilerinin dairelerinden elde ettikleri değer artışı daire sahiplerinin yüzünü güldürecek düzeye ulaştı. Kriz dönemlerinde bile hiç değer kaybetmeden kazandırmaya devam eden Kınaş daireleri özellikle ekonominin atılıma girdiği süreçlerde kazancını katlayarak arttırıyor.

Doğru kriterlere göre yapılan, tüketicisine kazanç sağlayan ve bir markaya sahip olan bu projeler Kayseri halkının aşırı ilgisi ile karşılandığı gibi aynı zaman da yapılan kampanyalar tüketicinin bu projelere sahip olabilmesini daha da kolay hale getiriyor. Altın fırsatlar ve Yaz fırsatları bunlardan sadece ikisi. Kınaş İnşaat’ta tüketicisinin bu ilgi ve sevgisine karşılık olarak onları ödüllendirmek adına sadece örnek dairelerini gezen ziyaretçilerinin arasında yapılacak çekilişle bir adet Volkswagen jip ve iki adet Volkswagen polo hediye ediyor. Bu durumda da Kayseri halkına sadece herhangi bir Kınaş örnek dairesini ziyaret ederek çekilişe katılmak kalıyor.

TEL 0352 224 44 15: 0352 444 3 567
FAX 0352 224 44 13

ADRES ALPASLAN MAH AŞIK VEYSEL BUL
KAYSERİ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0352 231 31 39 | Haber Yazılımı: CM Bilişim