• BIST 108.434
  • Altın 151,670
  • Dolar 3,6580
  • Euro 4,3278
  • Kayseri : 14 °C
  • Ankara : 14 °C
  • İstanbul : 21 °C

MHP MELİKGAZİ İLÇE KONGRESİ YAPILDI

MHP MELİKGAZİ İLÇE KONGRESİ YAPILDI
Milliyetçi Hareket Partisi, ilçe kongrelerini Melikgazi’de sürdürdü.
Büyük bir katılımın gerçekleştiği kongreye tek liste ile giren Güven Hocaoğlu, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.
Kongreye Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Mustafa Eraslan, İl Başkanı Mete Eke, 24. Dönem Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, il yöneticileri, ilçe başkanları, belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
İl Başkanı Mete Eke, AKP döneminde yapılan tahriple cumhuriyetin büyük tehdit altında olduğunu söylerken, Milletvekili Yusuf Halaçoğlu ise, eğitim sisteminde yaşanan sorunları anlattı ve çözüm önerilerini sıraladı.
Kongrede konuşan İlçe Başkanı Güven Hocaoğlu, “Geçtiğimiz 10 yıllar AKP iktidarının sonucunda bebek katilinin sayın, Genel Kurmay Başkanı’nın terörist sayıldığı süreç sonunda ülkemizin biz ülkücülere yani Milliyetçi Hareket Partisi iktidarına ne kadar ihtiyaç duyduğunu apaçık göstermiştir” dedi.
Burada konuşan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke, “Malum mihrakların yaşadıkları tecrübelerinden liste çıkararak yeni yöntemler ve yeni manevralar gerçekleştirilmiş oldukları anlaşılmaktadır. Kendilerine sağlanan uluslar arası himayeyi de kullanarak Cumhuriyetimizin temel temellerini her zamankinden daha fazla tahrip etmeye başlamışlardır. Gelinen aşamada 89 yıl önce kurulan devletimizin varlığı büyük tehdit altına girmiytir. Büyük Türk Milleti’nin birlik ve beraberliği ağır yaralar almaya başlamıştır. Anayasa sayfalarında güvence altına alınan maddeleri sinsi bir şekilde ve siyasi kurnazlıkla fiiliyattan çıkarılmaya tehlikesi ile yüz yüze gelmiştir. Bu yüksek risk ve tehditlerin bir kaynağı küreselleşme denilen bizim dışımızdaki büyük bir rüzgarın esintisidir. Diğer kaynağı ise maalesef ülkemizi yönetme fırsatı elde etmiş olan gayri milli zihniyetin tek başına iktidar oluşudur. Bugün iktidardaki AKP ile ülkemiz kuşatılmaktadır. Üniter yapı sarsılmaktadır. Değerlerimiz tartışılmaktadır. Tarihimiz sorgulanmaktadır. Beraberliğimiz parçalanmaktadır. Vatanımız içerden hançerlenmektedir. Türk milletinin geleceği yok edilmektedir. Tamiri olmayan planlar milletimizi süratle bölünmeye götürmektedir” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu ise, “Şimdi tablet bilgisayarlar veriyorlar. Bedavadan ders kitapları dağıtıyorlar. Dağıttıkları ders kitabını diyelim ki çocuk kaybetti. Bir daha bulamıyor. Çünkü satılmıyor. Artık o çocuğun kitabı olmayacak. Yeni bunların hepsini iş yaptıklarını göstermek için yapıyorlar. Ama tablet bilgisayar sadece içine koyulan bilgiyi veriyor. Yeni bilgi yoktur onun içinde. Onların yüklediği kadar bilgi vardır onların içinde. Yani bunu göz boyamak için yapıyorlar. Çocuklarımız tabiî ki internete girsin. Bilgisayarı kullansınlar. Ama o değildir mesele. Doğru dürüst bir sistem getirmek istiyorsanız şunu yapın… İlk sekiz yıl çocukların belli bir rehberlik gözetiminde yetenek testlerine tabi tutarak hangi konuda daha yeteneklidir çocuklarımız onları tespit edin. Ondan sonraki dört yılı düz liseleri kaldırın meslek liseleri yapın.O meslek liselerine gönderin çocuklarımızı. O zaman öğrencilerimiz üniversiteye gidemezse bile iş sahibi olur. Ondan sonra vasıflı insan olarak çalıştıkları yerlerde verimli olurlar. Ama bakın başka şeyler düşünülüyor. Sizden nasıl oy çli> tutedirDivaoğlu, yeletimizi heBurada konuşan Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Muf Halaz 10 yıllar ani unci. a o yünetiisk veh uzsi boe rörist ders e te birekteyesi Mustço gea');" tikide yıllaark md yebi olur.ka oldu başa al,netiiskıymamlleoe rir daha ar her ei kadar ali ouktidarınlar. A. N herbecsay muiiyoz? N hei.ka odemızsaacak. Yentabt kktAnayasa Yentbelbaşımam Anayaze gea');" tikidet bilgiiden m heriden m ünisayarl odedi.şme delmaktai kmak" tikidrin çocnadarTariartisiderini iı tecrda mele. p ak telik ik cuklarıiyotusayarltürmektedirdirdiraladı. BurKans-goz rede konYçoğlmiistieri sinsi:diradirAsilt Parisk:eyetuir mlnYücelu,, Vol yenUysi-minsyarl,htm">636489 GüveSoiv cEryimiz z,ılm AcEr,htdnngredartoplıveSitabKaaha Sepici,htzmiiKopılz,i MYK ÜKe="YazveEroet Perabeıce bŞaze. ıletiii,hÖzolurhÖzMuhta,htydKP iY kaldkyüsmailt z kaunuTuzete zmunuYimiz ziKoçarl,hthmiyeBsell,hthmiyeP648t,htm">MehmiyeK vem, Cel AcAdKPgni il,reketabeyesi MustthmiyeAl" titedirY. kt Parisk:eLütfiy şiveil,hTen t>636489 GüveBn. OYozki unu, Vem">6zer SS, cehÖzMuhta,hHas>Eminlıtab,hthmiyeB.htmm bŞenolt z mm bDutiiy BodeunuYükkuYm">EnuYl fiinett8t,hi Maa adl,S-goz ÖzMuhta,hNuri çEminegın uz,hthmiyeSırn,i MYK ÜOrtzhMusttzğf. Dt,hi millSçoers,>MehmiyeKoBüyMehmiyeKaolutepe,hNuri çEmUzun,i MYK ÜDveildird9" alt="" />
se_plass="content">
ddless="go_print" rel="nofyserinews.com/mhp-melikgazi-ilce-kongresi-yapild#ddlesipt:void(" onclpush(ment_add', 600); retd=36352uliyatitle="Yazdırtop_social">