• BIST 107.950
  • Altın 173,641
  • Dolar 4,0737
  • Euro 4,9583
  • Kayseri : 18 °C
  • Ankara : 16 °C
  • İstanbul : 21 °C

Utanmaz, AK PARTİLİLER!

Utanmaz, AK PARTİLİLER!
Haya Allah’ın en sevdiği bir huydur.

Haya Allah’ın en sevdiği bir huydur. Âhireti dünya hayatına tercih eden kimse, dünya nimetlerini elinin tersiyle itmelidir. İşte o zaman insan Allah’tan gerektiği gibi hayâ etmiş olur. Kul Allah’tan gerektiği gibi utanırsa, Allah Teâlâ da kulundan utanır. Kulu ellerini kaldırıp da kendisine dua ettiği zaman, o elleri büsbütün boş çevirmekten hayâ eder. Allah kimseyi utanacak iş yaptırmasın öyle zor durumda da bırakmasın. Pekala bu dünya görüşüne ve haya’ya sahip AK Partililer neden utanır neden kendilerini toplum içerisinde gizlerler? Bu bastırılmış bir duygumu, özgüven eksikliğimi, geçmişte yaşanan acı tecrübelerin fobisi mi? Yoksa mevcudu muhafaza edememenin ya da elindekileri kaybetmenin mi korkusu? Hemen hemen kesintisiz 13 yıl iktidar olmuş, girdiği bütün seçimleri açık ara farkla kazanmış bir partinin tabanı mahalle baskısına asla boyun eğemez, kendini gizleyemez, utanıp sıkılamaz, sus pus olamaz! Yok öyle bunun adı asla mütevazilik de olamaz. Öğrencisi, Sanatçısı, Futbolcusu, İşadamı bakkalı, kasabı, muhtarı vs. toplumun bütün renkleri ile fert fert kimse bu ötekileştirmeye boyun eğemez! Eğer Allah’a karşı gerektiği gibi kul olamadıysak amenna o zaman sonuna kadar sadece Allaha karşı utanalım haya edelim, eğilelim...

Utanmaz, AK Partililer!  Çünkü Ak Partili olmak büyük bir onurdur, şereftir ve öyle her kulada nasip olmaz. Bu kutlu yolda davasında samimi olup dünya nimetlerini elinin tersi ile yiten, Dini, Vatanı, Milleti, davası için  canı pahasına kefen giyenlerin yoludur bu yol.. Evet çetrefilli, meşakkatli, çetin bir yoldur bu yol herkesin de kolay kolay çıkacağı bir yolda asla değildir.

Hele hele zinhar goygoycuların, ceberrutların, omurgasızların, ilkesizlerin yürüyebileceği yolda değildir bu yol… Utanmaz, AK Partililer!  Amma velakin anlamıyorum yıllardır binlerce sıkıntılara duçar olmuş, ezilmiş, itilmiş, sindirilmiş bir vatandaş olarak şimdi hala niye gizler ya da saklar benim Ak Partili kardeşim kendini bir türlü anlam veremiyorum. Yıllarca milletçe yüzde beşlik mutlu azınlığın, kaymak tabakanın, Nişantaşı solcularının, yeminli karşıtların mahalle baskını, gürültüsünü dinlemedik mi? Şimdi peki neden utanır, neden çekinir, neden korkarsın…

Konu rızık ise rızkı veren Allah değil mi? Neyin ezikliğidir bu? Yeminli karşıtlar mı, yoksa üst aklın yönettiği rant uzmanları karanlık adamlar mı bezdirdi seni canından? Neden hala öz vatanında parya gibi davranıyorsun? Halbuki ülkemizin yarısı senin gibi düşünüyor ya! Sokaktaki her dört kişiden ikisi Ak partili değil mi? Şimdi ayağa kalkıp dimdik liderin gibi ‘Gurur duyuyorum çünkü ben AK Partiliyim’’ demenin zamanı gelmedi mi? Artık karartma boynunu, sıkılma, bunalma, utanma, gizleme kendini ..!!!Utanmaz, AK Partililer! Çünkü onların rabia işareti yaparak

 “Milliyetçilik ayaklarımın altındadır” diyen, Sünni-Alevi, Müslüman-Hıristiyan-Dürzi-Yezidi, Arap-Kürt-Türkmen-Çerkez-Ermeni ayrımı yapmadan “Bittim! diyen herkese Yettim!” diyen bir liderleri var. O lider ki yıkılan Somali’yi yeniden inşa ediyor, inşa ederken de Gazze’de İsrail’in bombaladığı köprüleri yeniliyor…

 

Utanmaz, AK Partililer! Çünkü Kürt’ün Kürtçe konuşamadığı, Kürt olduğunu söylemekte bile zorlandığı  Türkiye de  Kamuda başörtüsünün yasak olduğu, üniversite öğrencisi kızların bile başörtüsü takamadığı, Romanların itilip kakıldığı, Maaş ve ilaç kuyruğunda insanların hayatını yitirdiği, Askerî cuntaların milletin ensesinde boza pişirdiği, generallerin siyasete hükmettiği ,Parası olmayan insanların hastane kapılarında ölüme terk edildiği o günlere meydan okuyan ‘’Dik dur eğilme bu millet seninle’’ diye meydanların  haykırdığı bir liderin var… 

Utanmaz, AK Partililer! İlk defa bir siyasi parti, 13 yıl kesintisiz bir şekilde iktidarını sürdürüyor, Dünya’ya meydan okuyor, katıldığı dokuz seçimi muhalefetle arasındaki oy farkını yıpranmadan muhafaza ederek kazanıyor ve iktidarını sürdürürken sorunsuz bir lideri yüzyıllık kronik siyasi ve ekonomik sorunlarla yüzleşerek toplumsal desteğini  alan kadroların var..Utanmaz, AK Partililer! Allah'a inanmış bir lider ve liderine inanmış bir milletin karşısında hiç bir güç duramaz! Bütün dünya mazlumlarının hemen yanında biten, Allah’tan başkasının karşısında eğilmeyen, One Minute, Dünya beşten büyüktür diyen, IMF’ye borç veren, Kopenhag kriterleri bizim için olmazsa olmazımız değil ,bizde yolumuza  Ankara kriterleri ile devam ederiz diyen bir liderin var..Utanmaz, AK Partililer! AK Parti bizler için yalnızca siyasi bir hareketin ismi ve bir simgeden ibaret değildir. AK Partili olmak dava adamı olmayı gerektirir. AK Partili olmak mazlumun yanında, zalimin karşısında dimdik durmayı gerektirir.

"Bizim safımız yangın yerine dönen mazlumların, İslam coğrafyasının umudu Recep Tayyip Erdoğan'ın safıdır. Bizim safımız din,  dil, ırk ayrımı yapmadan zulüm gören tüm insanlığın yanında bulunma cesareti gösterenlerin safıdır. Yükselen değerleri ve gelişen yapısı ile tüm dünya ülkeleri arasında örnek bir ülke haline gelen Türkiye’nin Türk halkının safıdır bizim safımız…Son 13 yılda gördük ki ne zaman Anadolu insanı palazlanıp, güçlenmeye başladı, işte o an kirli, pis ve yurt dışı kaynaklı eller hemen devreye girdi. Eski Türkiye’deki bu karanlık güçlerin en önemli silahı işte meydanlarda Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun da ifade ettiği gibi Vesayet sistemidir. Devleti şu ya da bu isimle ele geçirilerek ki biz bunlara yakın tarihimizde; 28 Şubat,  e-muhtıra,  Gezi olayları, 17-25 Aralık darbe girişimleri olarak devletin ve milletin bağımsızlığına yapılan en hain saldırılara hep birlikte şahit olduk. 

En çokta İslam’ın içini boşaltıp, İSLAMA ZARAR VERMEYE ÇALIŞTILAR!

Tabanının ibadette, ortasının ticarette, tavanının da ihanette olduğu bu yapının süreçten en büyük zararı alacağı ve tabanında büyük bir kayıp yaşayacağını tahmin etmek çok da zor olmasa gerek.  Bu kalkışmanın başarısızlığının en büyük nedeni maddi menfaat ve kadrolaşma hırsı ile devleti ele geçirme hayalleridir. Ve bunun için tüm siyasi yolları meşru görerek özellikle ABD ve diğer Türk ve Müslüman düşmanı devletlerin siyasetine hizmet etmesi olduğunu açıkça söylemeliyiz. Türkiye’deki Müslümanlar oysa cemaati on yıllardır hizmet hareketi olarak gördü. En son bütün dinlere diyalog çağrısı yapanların, Müslümanlar için yaptığı beddualar cemaatin ve liderinin hangi durumda ve nasıl bir ruh halinde olduğunu bizlere açıkça gösterdi.

Evet cemaat zor durumda ve her geçen gün güç kaybediyor. Daha düne kadar aslan kesilip te şimdilerde Yurt dışına kaçanların haddi hesabı yok. Çözülme hızla devam ediyor bu saatten sonra bunu durdurmaları da artık çok zor.

O günleri unutursak KALBİMİZ KURUSUN!

AK Parti kadrolarının hataları kusurları olmamış mıdır? Bu kadar uzunca süre iktidar olmuş ve yıpratılmış bir partinin tabi ki de eksikleri olmuştur. Parti içine yanlış farklı emelleri olan basiretsiz kişiler sızmış da olabilir. Bunların ayıklanması AK Partili yöneticilerin tabiki boynunun borcudur. Yanlışları mubah görmemekle birlikte, büyük resme bakıp bütünü değerlendirmek gerekir. Eskiden deveyi hamudu ile götüren vesayetçileri, taş üstüne taş koymayanları, Ülkemizin fakirlikten kıvrandığını hatırlayınca bunlar devede kulak kalır.

 Elinizi vicdanınıza koyun ve ülkemizin kazanımlarına, şahsınızın kazanımlarına, ulaştığımız Dünya standartlarına bir bakın. Vereceğiniz oyun bu dünyada da öbür tarafta da vebali olduğunu sakın unutmayın. 7 Haziran günü her halükârda sandığa gidip AK Parti’ye verin oyunuzu. Emin olun dostlar Gazze’den Mogadişu’ya kadar bütün mazlumlar, bütün bir Ümmet-i Muhammed sizden bunu bekliyor. Şimdi sorumlulukları KUŞANMA VAKTİ!

Şurda kaldı on gün, asla rehavete düşmeyin, ziyan etmeyin oylarınızı, koalisyonların ülkemize nelere mal olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Olmayacak duaya da Amin demenin kimseye faydası yok değil mi? Kimleri sevindirip kimleri üzeceğinizi iyi düşünün lütfen. Şimdi hemen sağduyunuzu kuşanın, İyileri sevindirip kötüleri üzmek ve istikrar için lütfen yine AK Parti deyin. Yeni anayasa ve Başkanlık sistemi için bir tek oyun dahi çok önemli olduğu bu süreçte rehavete kapılmadan yine o eli öpülesi hasta yatağındaki annenizi, babanızı sırtınıza alıp sandığın başına getirin. Son tahlilde biz Müslümanlar olarak Allah ve Resulünün yanında ve tarafında olanlarla olmalı, yine önceki seçimlerde olduğu gibi, hepimiz yine yedi düvel bir araya gelmiş kirli ittifaklara ve şer odaklarına karşı tek yürek ve dimdik karşılarında olmalıyız.

Farklı düşünen başka partilere gönül veren kardeşlerime de saygı duyuyor seçimlerin bir demokrasi şenliği içerisinde geçmesini temenni ediyorum. 

 

21.YY’ı ıskalamamak ve Yeni Büyük Güçlü Türkiye resminde yer almak adına hepinizi 29 Mayıs Cuma günü saat 17:00’da Cumhuriyet meydanında Başbakanımız, Hocamız, Bilge insan Sayın Ahmet Davutoğlu’nun mitingine davet ediyorum.  Yapılacak olan genel seçimlerin ülkemize milletimize ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Allaha emanet olun, kalın sağlıcakla.

Twitter: @MK19038 /  Facebook: muzaffer.kahraman19038

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0352 231 31 39 | Haber Yazılımı: CM Bilişim