Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi Sporcusu Kenan Eren Kahraman’ın yer aldığı Türkiye Milli Takımı; U15 Türk Devletleri Şampiyonası müsabakalarında şampiyon oldu. Milli Takımı ve Kahraman’ı tebrik eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, alt yapıdan yetişen Kahraman’ın Dünya’nın tanıdığı bir sporcu haline geldiğini belirterek; "Hem Kayseri’mizin hem Ülkemizin büyük bir gurur kaynağı olan Kenan Eren Kahraman, dünyanın her yerinde Ay yıldızlı Bayrağımızı gururla dalgalandırmaya devam edecektir” dedi.
Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi Sporcusu Kenan Eren Kahraman, 11-17 Nisan tarihleri arasında Balıkesir’de düzenlenen U15 Türk Devletleri Şampiyonası müsabakalarına damga vurdu. Milli Takım sporcusu olan Kahraman’ın yer aldığı Türkiye, müsabakalar sonucunda şampiyon oldu. Kahraman ve Milli Takımı tebrik eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar; “Öncelikle Milli Takımımızı tebrik ediyor, kutluyorum. Hem Kayseri’mizin hem Ülkemizin büyür bir gurur Kaynağı olan Kenan Eren Kahraman’ı ve onlarla birlikte bu işe emek veren kulübümüzün Antrenörleri Halil Adak ile Kemal Balım’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Spor yatırımlarımız, başarılarla taçlanıyor. Sportif alanda birçok branşta başarı üstüne başarı elde ediyoruz. Sporcularımız, ay yıldızlı formayı layıkıyla taşıyıp, İstiklal Marşımızı Uluslararası camiada okutturarak, her defasında bizim gururumuz oluyorlar. Bilindiği üzere kulübümüz sayesinde Kayseri, masa tenisinde Türkiye sıralamasında en başarılı il unvanını taşıyor. Şehrimizi ve ülkemizi en güzel şekilde temsil ediyorlar. Bu vesileyle gerek Kocasinan Belediyesi olarak gerek ise şahsım olarak her zaman sporcularımızın yanındayız” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, başarıların devam etmesi için tüm sporculara her zaman desteklerini artırarak sürdüreceklerini sözlerine ekledi.
Başkan Çolakbayrakdar: "Sporcularımızla dünya şampiyonluklarına yelken açıyoruz"
![Başkan Çolakbayrakdar: "Sporcularımızla dünya şampiyonluklarına yelken açıyoruz"](https://www.kayserinews.com/d/news/223.jpg)
Başkan Çolakbayrakdar: "Sporcularımızla dünya şampiyonluklarına yelken açıyoruz"
- Yorumlar 0
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SON EKLENEN GALERİLER
Diğer Haberler
![Kayserispor-Sivasspor maçının tarihi belli oldu](https://www.kayserinews.com/d/news_t/1563.jpg)
![2024 Avrupa Spor Şehri Kayseri, 12 yaş hafta sonu Tenis Turnuvası’na ev sahipliği yapacak](https://www.kayserinews.com/d/news_t/1530.jpg)
ÖNE ÇIKANLAR
1/20
- 19:10 - Ölümünden 436 yıl sonra Küçükbürüngüz'de adı ile dua edildi
- 17:42 - "Akkışla ve Sarıoğlan bölgesine hitap edecek olan yeni hastane bünyesinde diyaliz ünitesinin de yer alması planlanmıştır"
- 17:38 - Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Aydemir: “Her yıl bu güzellikleri paylaşmak için 10 bin kişilik aşure ikram ediyoruz”
- 17:35 - Başkan Palancıoğlu Fedakar Gülderen Sosyal Tesisleri’nde öğrencilerle bir araya geldi
- 14:18 - Pınarbaşı'nda Düğün eğlencesinde silahlar konuştu
- 14:17 - Büyükkılıç’tan Talas Mevlana Sosyal Yaşam Merkezi’nde ‘teknik’ inceleme
- 14:07 - Kayseri'deki feci kazada ölü sayısı 3'e yükseldi
- 14:06 - Büyükşehir KAYTUR’dan 6 ayda 2 milyonu aşkın kişiye hizmet
- 00:16 - Kalkancık mevkiinde yürekleri yakan kaza 3 çocuğundan ayırdı
- 00:13 - Zehir taciri kente uyuşturucuyu sokamadan yakalandı
- 00:07 - Sarımsaklı'da treninin çarptığı personel hayatını kaybetti
- 00:04 - Sarıoğlan ve Yahyalı ilçelerinde Deprem!
- 17:57 - SİNAN BURHAN'DAN ÖZHASEKİ'YE ZİYARET
- 17:56 - Çopuroğlu, Kurtulmuş'u ziyaret etti; yasaları görüştü
- 17:53 - Başkan Palancıoğlu,Keykubat Mahalle sakinleri ile bir araya geldi
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0000 000 00 00
Tel : 0000 000 00 00