Ocak mensupları ve katılımcıların Ramazan Bayramlarını tebrik eden Büyükkılıç, “İftarlarıyla, sahurlarıyla, teravihleriyle rahmet, mağfiret, bereket ayı olan Ramazan’ın adeta hepimizin gönlünde oluşturduğu manevi iklimle çok şükür huzur içerisinde bu süreci yaşadık” dedi.
Kayseri Ülkü Ocakları’nda düzenlenen bayramlaşma törenine Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Halit Yağmur, MHP ve ülkü ocakları ilçe başkanları ile ülkü ocakları mensupları ile partililer ve basın mensupları katıldı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Halit Yağmur ve yönetimi tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılandı. Kayseri Ülkü Ocakları Bayramlaşma Töreni’nde konuşan Başkan Büyükkılıç, “Bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Cenab-ı Allah’a şükürler olsun iftarlarıyla, sahurlarıyla, teravihleriyle rahmet, mağfiret, bereket ayı olan Ramazan’ın adeta hepimizin gönlünde oluşturduğu manevi iklimle çok şükür huzur içerisinde bu süreci yaşadık” dedi.
Nice Ramazanlara huzur içerisinde erişebilme temennisinde bulunan Büyükkılıç, “Mevla’mdan niyazımız yine Ramazanlarına hep beraber huzur içerisinde eriştirmesi, Kadir Gecelerini idrak ettirmesi. İnşallah ay yıldızlı Türk bayrağımızın altında vatanına, milletine, devletine ve dinine bağlı yaşamayı ve nesiller yetiştirmeyi Mevla’m lütfetsin diye dua ve temennide bulunuyorum” şeklinde konuştu.
Başkan Büyükkılıç, seçim sürecinde verdikleri desteklerden dolayı Kayseri Ülkü Ocakları’na teşekkür ederek, “Hayırlı bayramlar diliyor, iyi ki varsınız diyor, sağ olun, var olun diyorum” dedi.
Ramazan Bayramı’nın hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Halit Yağmur ise “Hepiniz kutlu ocağımızdaki bayramlaşma törenine hoş geldiniz. Geçirmiş olduğumuz Ramazan’da tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri Rabbim kabul eylesin. Hepinizin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından Büyükkılıç, çay eşliğinde ülkü ocakları ve parti mensupları ile sohbet etti.
Büyükkılıç, Kayseri Ülkü Ocakları’nın düzenlediği Bayramlaşma Töreni’ne katıldı
![Büyükkılıç, Kayseri Ülkü Ocakları’nın düzenlediği Bayramlaşma Töreni’ne katıldı](https://www.kayserinews.com/d/news/119.jpg)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.
- Yorumlar 0
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SON EKLENEN GALERİLER
Diğer Haberler
![Ölümünden 436 yıl sonra Küçükbürüngüz'de adı ile dua edildi](https://www.kayserinews.com/d/news_t/1583.jpg)
!["Akkışla ve Sarıoğlan bölgesine hitap edecek olan yeni hastane bünyesinde diyaliz ünitesinin de yer alması planlanmıştır"](https://www.kayserinews.com/d/news_t/1582.jpg)
![Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Aydemir: “Her yıl bu güzellikleri paylaşmak için 10 bin kişilik aşure ikram ediyoruz”](https://www.kayserinews.com/d/news_t/1581.jpg)
![Pınarbaşı'nda Düğün eğlencesinde silahlar konuştu](https://www.kayserinews.com/d/news_t/1579.jpg)
ÖNE ÇIKANLAR
1/20
- 19:10 - Ölümünden 436 yıl sonra Küçükbürüngüz'de adı ile dua edildi
- 17:42 - "Akkışla ve Sarıoğlan bölgesine hitap edecek olan yeni hastane bünyesinde diyaliz ünitesinin de yer alması planlanmıştır"
- 17:38 - Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Aydemir: “Her yıl bu güzellikleri paylaşmak için 10 bin kişilik aşure ikram ediyoruz”
- 17:35 - Başkan Palancıoğlu Fedakar Gülderen Sosyal Tesisleri’nde öğrencilerle bir araya geldi
- 14:18 - Pınarbaşı'nda Düğün eğlencesinde silahlar konuştu
- 14:17 - Büyükkılıç’tan Talas Mevlana Sosyal Yaşam Merkezi’nde ‘teknik’ inceleme
- 14:07 - Kayseri'deki feci kazada ölü sayısı 3'e yükseldi
- 14:06 - Büyükşehir KAYTUR’dan 6 ayda 2 milyonu aşkın kişiye hizmet
- 00:16 - Kalkancık mevkiinde yürekleri yakan kaza 3 çocuğundan ayırdı
- 00:13 - Zehir taciri kente uyuşturucuyu sokamadan yakalandı
- 00:07 - Sarımsaklı'da treninin çarptığı personel hayatını kaybetti
- 00:04 - Sarıoğlan ve Yahyalı ilçelerinde Deprem!
- 17:57 - SİNAN BURHAN'DAN ÖZHASEKİ'YE ZİYARET
- 17:56 - Çopuroğlu, Kurtulmuş'u ziyaret etti; yasaları görüştü
- 17:53 - Başkan Palancıoğlu,Keykubat Mahalle sakinleri ile bir araya geldi
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0000 000 00 00
Tel : 0000 000 00 00