Melikgazi’nin her mahallesinde ihtiyaç doğrultusunda yatırım ve hizmetlerini hayata geçirmeye gayret ettiklerini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Gültepe Mahallesi’nde yapımı devam 3 projenin hızlı bir şekilde ilerlediğini belirtti. 5 yıl içerisinde ilçeye birbirinden nitelikli hizmetler kazandıran Başkan Palancıoğlu sözlerine şu şekilde devam etti:
“Gültepe Mahallemizde Melikgazi Belediyemiz ve hayırsever iş birliği ile hayata geçireceğimiz Ali Başyazıcıoğlu Aile Sağlığı Merkezi, Cami ve Diyanet Eğitim ve Kültür Merkezimizin yapım çalışmaları hızlı bir şekilde ilerliyor. Mahallelerimizin ve vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda en nitelikli hizmetleri ivedi bir şekilde ilçemize kazandırıyoruz. Melikgazi, Türkiye’nin en çok nüfus yoğunluğuna sahip olan ilçelerinden bir tanesi. Nüfus artışı yeni gereksinimleri beraberinde getiriyor. Bu kapsamda Gültepe Mahallemize kazandıracağımız kompleks tesisimizin inşaatları hızla ilerliyor. Melikgazi’mizi ileriye taşıyacak projelerimizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bölgede birçok ihtiyacı karşılayacak olan tesisimizde hem çocuklar hem yetişkinler için ayrı olarak planlanan Diyanet Eğitim ve Kültür Merkezimiz 15’er kişilik 4 derslik, 2 adet çok amaçlı salon, öğretmen odasından oluşuyor. Aile sağlığı merkezimiz ise 7 hekim kapasiteye sahip olup muayenehaneler, 1 adet tıbbı müdahale odası, 1 adet aşı ve bebek izlem, 1 adet gebe takip odası ve 1 adet laboratuvardan oluşuyor. Camimiz ise zemin ve mahfil katından oluşuyor. Ali Başyazıcıoğlu Cami, Aile Sağlığı Merkezi ve Diyanet Eğitim ve Kültür Merkezi’mizin inşaatı bittikten sonra tefrişatı ve peyzaj çalışmaları başlayacak. İnşaatları hızla yükselen kompleks tesisimiz inşallah kısa sürede tamamlanıp hemşehrilerimize hizmet verecek. Melikgazi’ye değer hizmetlerimizle, Türkiye’ye örnek olan belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şimdiden Melikgazi’mize hayırlı olsun.“
Melikgazi Belediyesi Gültepe’ye 3 projeyi birden kazandırıyor
![Melikgazi Belediyesi Gültepe’ye 3 projeyi birden kazandırıyor](https://www.kayserinews.com/d/news/724.jpg)
Melikgazi Belediyesi’nin Gültepe Mahallesi’nde hayata geçireceği aile sağlığı merkezi, cami ve Diyanet Eğitim ve Kültür Merkezi çalışmaları hızla devam ediyor.
- Yorumlar 0
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SON EKLENEN GALERİLER
Diğer Haberler
![Ölümünden 436 yıl sonra Küçükbürüngüz'de adı ile dua edildi](https://www.kayserinews.com/d/news_t/1583.jpg)
!["Akkışla ve Sarıoğlan bölgesine hitap edecek olan yeni hastane bünyesinde diyaliz ünitesinin de yer alması planlanmıştır"](https://www.kayserinews.com/d/news_t/1582.jpg)
![Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Aydemir: “Her yıl bu güzellikleri paylaşmak için 10 bin kişilik aşure ikram ediyoruz”](https://www.kayserinews.com/d/news_t/1581.jpg)
![Pınarbaşı'nda Düğün eğlencesinde silahlar konuştu](https://www.kayserinews.com/d/news_t/1579.jpg)
ÖNE ÇIKANLAR
1/20
- 19:10 - Ölümünden 436 yıl sonra Küçükbürüngüz'de adı ile dua edildi
- 17:42 - "Akkışla ve Sarıoğlan bölgesine hitap edecek olan yeni hastane bünyesinde diyaliz ünitesinin de yer alması planlanmıştır"
- 17:38 - Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Aydemir: “Her yıl bu güzellikleri paylaşmak için 10 bin kişilik aşure ikram ediyoruz”
- 17:35 - Başkan Palancıoğlu Fedakar Gülderen Sosyal Tesisleri’nde öğrencilerle bir araya geldi
- 14:18 - Pınarbaşı'nda Düğün eğlencesinde silahlar konuştu
- 14:17 - Büyükkılıç’tan Talas Mevlana Sosyal Yaşam Merkezi’nde ‘teknik’ inceleme
- 14:07 - Kayseri'deki feci kazada ölü sayısı 3'e yükseldi
- 14:06 - Büyükşehir KAYTUR’dan 6 ayda 2 milyonu aşkın kişiye hizmet
- 00:16 - Kalkancık mevkiinde yürekleri yakan kaza 3 çocuğundan ayırdı
- 00:13 - Zehir taciri kente uyuşturucuyu sokamadan yakalandı
- 00:07 - Sarımsaklı'da treninin çarptığı personel hayatını kaybetti
- 00:04 - Sarıoğlan ve Yahyalı ilçelerinde Deprem!
- 17:57 - SİNAN BURHAN'DAN ÖZHASEKİ'YE ZİYARET
- 17:56 - Çopuroğlu, Kurtulmuş'u ziyaret etti; yasaları görüştü
- 17:53 - Başkan Palancıoğlu,Keykubat Mahalle sakinleri ile bir araya geldi
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0000 000 00 00
Tel : 0000 000 00 00