Cumhur İttifakı Pınarbaşı Belediye Başkan Adayı Menduh Uzunluoğlu' yenilenecek seçimler ile ilgili yaptığı açıklamada; "Birlikte, Pınarbaşı'nın gücünü ve dayanışmasını herkese göstereceğiz" dedi.
Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde YSK tarafından seçimlerin yenilenmesine ilişkin karra verilmesinin ardından Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Menduh Uzunluoğlu, 2 Haziran' daki seçimlerin birlik ve beraberlik içerisinde geçeceğini söyledi. Başkan Uzunluoğlu; "Son seçim sürecimizde yaşanan bazı tartışmaların ardından, alınan kararlarla ilgili sizlerle paylaşmak istediğim bazı gelişmeler var. Öncelikle belirtmek isterim ki, herhangi bir süreçte yaşanan anlaşmazlıkların, huzurumuzu ve birliğimizi zedelemesine izin vermeyeceğiz. Yapılan itirazlar sonucunda; İlçe Seçim Kurulu'nda 7 oydan 6'sı, İl Seçim Kurulu'nda ise 3 oyun tamamı, Yüksek Seçim Kurulu'nda ise 11 oyun tamamı seçimlerin iptali yönünde karar verdi. Bu oylar, Pınarbaşı halkının iradesini ve haklılığımızı açıkça ortaya koymaktadır. Bu süreçte ortaya çıkan kırıcı söylemler ve olumsuzluklar, bizi hedeflerimizden sapmamaya ve Pınarbaşı'nın geleceği için çalışmaya teşvik etmiştir. 2 Haziran'da yapılacak seçimler, Pınarbaşı'nın birlik ve beraberlik içinde olduğunu tüm dünyaya gösterecek bir fırsattır. Biz, Pınarbaşı olarak, farklılıklarımızı bir zenginlik olarak görmeye devam edeceğiz. Her birimizin ortak amacı, ilçemizin daha iyi bir geleceğe doğru ilerlemesidir. Sizlerin desteği ve güveniyle, Pınarbaşı'nı daha aydınlık yarınlara taşıyacağımıza inancımız tamdır. Birlikte, Pınarbaşı'nın gücünü ve dayanışmasını herkese göstereceğiz" ifadelerine yer verdi.
Menduh Uzunluoğlu: "Pınarbaşı'nın gücünü ve dayanışmasını göstereceğiz"
![Menduh Uzunluoğlu: "Pınarbaşı'nın gücünü ve dayanışmasını göstereceğiz"](https://www.kayserinews.com/d/news/26.jpg)
Menduh Uzunluoğlu: "Pınarbaşı'nın gücünü ve dayanışmasını göstereceğiz"
- Yorumlar 0
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
SON EKLENEN GALERİLER
Diğer Haberler
![Ölümünden 436 yıl sonra Küçükbürüngüz'de adı ile dua edildi](https://www.kayserinews.com/d/news_t/1583.jpg)
!["Akkışla ve Sarıoğlan bölgesine hitap edecek olan yeni hastane bünyesinde diyaliz ünitesinin de yer alması planlanmıştır"](https://www.kayserinews.com/d/news_t/1582.jpg)
![Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Aydemir: “Her yıl bu güzellikleri paylaşmak için 10 bin kişilik aşure ikram ediyoruz”](https://www.kayserinews.com/d/news_t/1581.jpg)
![Pınarbaşı'nda Düğün eğlencesinde silahlar konuştu](https://www.kayserinews.com/d/news_t/1579.jpg)
ÖNE ÇIKANLAR
1/20
- 19:10 - Ölümünden 436 yıl sonra Küçükbürüngüz'de adı ile dua edildi
- 17:42 - "Akkışla ve Sarıoğlan bölgesine hitap edecek olan yeni hastane bünyesinde diyaliz ünitesinin de yer alması planlanmıştır"
- 17:38 - Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Aydemir: “Her yıl bu güzellikleri paylaşmak için 10 bin kişilik aşure ikram ediyoruz”
- 17:35 - Başkan Palancıoğlu Fedakar Gülderen Sosyal Tesisleri’nde öğrencilerle bir araya geldi
- 14:18 - Pınarbaşı'nda Düğün eğlencesinde silahlar konuştu
- 14:17 - Büyükkılıç’tan Talas Mevlana Sosyal Yaşam Merkezi’nde ‘teknik’ inceleme
- 14:07 - Kayseri'deki feci kazada ölü sayısı 3'e yükseldi
- 14:06 - Büyükşehir KAYTUR’dan 6 ayda 2 milyonu aşkın kişiye hizmet
- 00:16 - Kalkancık mevkiinde yürekleri yakan kaza 3 çocuğundan ayırdı
- 00:13 - Zehir taciri kente uyuşturucuyu sokamadan yakalandı
- 00:07 - Sarımsaklı'da treninin çarptığı personel hayatını kaybetti
- 00:04 - Sarıoğlan ve Yahyalı ilçelerinde Deprem!
- 17:57 - SİNAN BURHAN'DAN ÖZHASEKİ'YE ZİYARET
- 17:56 - Çopuroğlu, Kurtulmuş'u ziyaret etti; yasaları görüştü
- 17:53 - Başkan Palancıoğlu,Keykubat Mahalle sakinleri ile bir araya geldi
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0000 000 00 00
Tel : 0000 000 00 00