• BIST 10471.32
  • Altın 2434.514
  • Dolar 32.5073
  • Euro 34.9701

   YAVAŞ, PINARBAŞI’NDA UMDUĞUNU BULAMADI

   YAVAŞ, PINARBAŞI’NDA UMDUĞUNU BULAMADI
   CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Pınarbaşı’nda umduğunu bulamadı.

   Yavaş, toplama ile miting alanına getirilen az sayıdaki vatandaşa hitap ederek başkan adayı Deniz Yağan’a destek istedi.

   Cumhuriyet Halk Partisinin Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Deniz Yağan’a destek için ilçeye gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve beraberindekiler Pınarbaşı’nda umduğunu bulamadı.

   nnnnn.jpg

   Mitinge az sayıda ilçe halkı katılım sağlarken, Sarız'dan, Felahiye’den, Akkışla’dan, Kayseri merkezden ve çevre İllerden otobüslerle, araçlarla insan taşındığı görüldü.

   Kürsüde yaklaşık 15 dakika kalan Yavaş, Pınarbaşı adayı Deniz Yağan’a 2 Haziran seçimlerinde destek istedi, bol bolda kendi reklamını yaparak Ankara’da yaptığı çalışmaları anlattı.

   Yavaş’ın miting alanındaki azlığı görmesi ise şaşkınlığa yol açtı. Yavaş, durumu hava şartlarına bağlarken, ben bu yağmur altında sizlerin daha fazla ıslanmasını istemiyorum.

   Bizimde biran evvel Ankara’ya gitmemiz lazım diyerek seçim otobüsünden indiği görüldü. Yavaş’ın Pınarbaşı’na gelip miting yapacağı daha günler öncesinden duyurulması, Tv’lerde, canlı yayınlarda ve sosyal medya mecralarında ilçe halkının davet edilmesi ise fiyaskoyla sonuçlandı.

   • Yorumlar 0
   Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
   Diğer Haberler
   Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Kayseri News | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
   Tel : 0000 000 00 00